Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést tudtok javasolni...

Milyen edzést tudtok javasolni egy olyan embernek akinek fogynia kell de nagyon kevés szabadideje van?

Figyelt kérdés

A kevés alatt azt értem hogy napi max 4 óra kb, mivel 3 műszakos munkarendben dolgozom, ráadásúl folyamatos műszakban, tehát egy héten 1 napot vagyok otthon, kivéve éjszakás műszak után, akkor kettőt, de azt is úgy hogy az egyik felét kb átlaszom mivel reggel érek csak haza.


Szóval mit javasoltok hogy milyen mozgásformával tudnék viszonylag sokat fogyni úgy hogy 1 héten 4 napot szertnék edzeni, naponta olyan kb 1,5 órát, és ezt is otthon vagy a szabadban tudom csak megtenni a munkarendem miatt.


Meghallgatok étkezési tanácsokat is, de kérlek vegyétek figyelembe hogy nincs is sok időm főzni, illetve nem is keresek sokat szóval drága élelmiszereket nem nagyon tudok magamnak hosszú távon meg engedni.



2019. nov. 20. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van napi 4 órád magadra, akkor konkrétan időmilliárdos vagy...


Fontos azzal kezdenem, hogy megfelelő étrend nélkül, nem garantálható, hogy fogyni is fogsz.


napi 4 órába gyakorlatilag bármilyen edzésforma belefér, amihez kedved van.


nagyon javaslom ezt a videóst, nekem megváltoztatta az életem:

[link]

2019. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kaja dolog nálam is sokáig mumus volt, mivel abdivatos szálkásító étrendek brutálisan drágák lennének nekem.


reggelire zabpelyhet eszem csokis fehérjeporral

multivitamin, halolaj kapszula, és 2000mg cvitamin sima ascorbin sav limonádéként.

+a reggelibkàvémat 4 cukorral eleve beleburítom a zabkàsàba.


ebéd általàban valami tök snassz kaja,ma pl lencsefőzelék főttojàssal.


uzsonna általàban valami édesség/csoki pékáru (minőségi pékség, nem fornetti meg ilyenek)

Esetenként tükörtojàs...


vagyora àltalàban ugyan az mint az ebéd, a külön főzést nem engedhetem meg magamnak, 4 főre főzök minden nap, ebből egyszerűen megbecsülöm a saját adagomat az alapanyagok alapjàn.

mindeközben szàmolom a makro tàpanyagokat kb ez alapjàn, jóval kevesebb fehérjebevitellel mint a cikk ír:


[link]


3éve csinálom, akkor 120kg felett voltam, most 79-83 közt ingadozom.

kőműves vagyok,és bírom, jobban mint valaha a melót.


35/f

2019. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagyora = vacsora...


bocsi diszlexia.

2019. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat, jöhetnek még mert tök analfabéta vagyok a dolgohoz. :D
2019. nov. 20. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:
dologhoz* :D
2019. nov. 20. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
megfelelő értrend mellett (kenyeret, tejet hagyd ki mindenképp) napi fél óra biciklizés elég ahhoz hogy komoly eredményeket érj el. Ha túlsúllyos vagy futni ne fuss azt a térgyeid bánhatják
2019. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%
kaja reszhez: zabkasa reggelire, nasinak olcso. vizzel tejjel v ketto keverekevel. par csepp stevia, azon kivul h fahej, kokuszreszelek, gyumolcs, mez, joghurt, kakao, vanilia, mandula stb pici bele es finom, valtozatosan el lehet kesziteni szval bem unod meg. otthon meg felvotamasz, ilyesmik, hasznalnak
2019. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!