Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Facebook feltöréssel gyanúsíth...

Facebook feltöréssel gyanúsíthatnak?

Figyelt kérdés
A volt barátom nem tud belépni a facéjába és állítja azt én törtem fel!Éjszaka irkált IP címet is,hogy honnan léptek be,mert megküldte a face, és megy feljelent,ígéri lefoglaltatja mind az összes gépet ami van a lakásomban.Én nem is annál a szolgáltatónál vagyok,valami Telenor Hungaryt írt. Az ő feltételezése alapján elvihetik a gépeket? Én ilyet még nem is hallottam !Szerintetek?Válaszokat köszönöm.
2014. okt. 5. 11:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ennyiért még nem viszik el a gépet. Přóbáłđ meğ meğbeşzéłñi veľe.
2014. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,de csak viszi a magáét! Az az Ip cim nem is a miénk,néztem! Azt mondja hétfő reggel 8 óráig adjam vissza,mert indul a rendőrségre. De mit adjak vissza,mikor nincs nálam !
2014. okt. 5. 11:22
 3/30 szántóvető ***** válasza:
100%
bárki meggyanúsíthat bármivel.ha feljelentést tesz akkor a rendőrség nyomozni fog.az IP-címeid lenyomozhatóak,nem hinném hogy elkobozzák a gépeidet.már ha ártatlan vagy :)
2014. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék ártatlan,szerinted kiírnám a kérdést? Én Diginél vagyok ,nem Telenornál!
2014. okt. 5. 11:41
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az IP-címnek fognak utánanézni, és az akkor nem egyezik majd. A kérdéses időpontra.
2014. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha stickes mobilnetről beszélünk, akkor lehet Telenoros az Ip, mivel a Digi a Telenor hálózatát használja. A digis modemből kiszeded a SIM-et akkor látni, hogy rendes Telenor SIM van benne
2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Naa,én ehhez nem értek és nem is akarok. De azért köszi.
2014. okt. 5. 12:59
 8/30 tetro ***** válasza:
77%

Egy apró részlet. A facebook tuti nem adta ki így neki az ipcímet.

A másik apróság, hogy ha valaki az ő kódjával lépett be, akkor nehéz lesz bizonyítani, hogy azt nem ő maga adta meg. Sőt hogy nem ő maga lépett be onnan. Mert gondolom nem feltörve lett a facebook fiók...

2014. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Naa,ezt megkérdeztem,nekünk nincs is modemünk...
2014. okt. 5. 13:15
 10/30 A kérdező kommentje:
8. Nem tudom milyen Ip cím az és honnan vette,ő azt írta,éjjel a facebook elküldte neki emailba. Sőőt,tegnap valami olyasmit beszélt,mivel ő a rendőrségnél dolgozik mint bizt. őr,vannak jó ismerősei.Lehet azok nyomozgatnak,kérték ki,mintha hivatalos lenne. Passz,nem tudom,de nehogy már tőlem vigyék el a gépeket az ő hülyeségéért.
2014. okt. 5. 13:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!