Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14-éves alányom, összejött...

14-éves alányom, összejött egy24-éves fiúval mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt a kapcsolat miatt rosszul tanul, flegma nem lehet vele beszélni. Nem érti meg, hogy neki még tanulni kellene. A srácot már kétszer elvertem, beszéltem a gyámügyisel, mivel a lányom sirma ment az iskolába

amikor előtte lecsavartam két fülest a srácnak,kifaggatták és azt mondta,hogy fél hazamenni mert meg fogom verni.Behivattak az iskolába és azt mondta nem tudok velük tenni semmit jogilag. A rendőrök se kecsegtettek semmi jóval mivel a lányom is akarja, és már betöltötte a 14-et. Van erre valami megoldás?


2010. jan. 2. 18:34
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
92%
Sajna ennek csak az a megoldása, hogy te bele nyugodsz! A lányod rá fog erre ébredni hogy nem jó ez neki, de ha te nem hagyod neki akkor direkt azt fogja csinálni, hogy bosszút álljon, ha hagyod neki hamarabb rá ébred hogy nem jó amit csinál.
2010. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
87%
Én is azt mondom, látszólag nyugodj bele, hagyjad őket békén, majdcsak összevesznek.
2010. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
27%
Verd el úgy a gyereket,hogy ne tudjun lábra álni és akkor megtanulja ne kezdjen ki tinikkel,vagy nyugodj bele:S ez a kettő lehetőség van.
2010. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
24%

Jaja, beletörődsz, a kislány hamar felismeri ki a társa, és vissza megy a szülői fészekbe.

(Ha sokat ellenkezel, akkor csak közös ellenség leszel, és ezzel kovácsolod őket össze. Tudod Rómeó és Júla :))

Másik megoldás, eltünteted a srácot. Pl mind két lába ha eltörik elég sokáig nem fog a lányod után mászkálni.

Persze a kis kurv@nak is levernék két olyan fülest, hogy megzavarodna.


Egyáltalán milyen módi az, hogy 14 évesen eljárkál és pasizik...

2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
45%
jól néz ki?én csak 18 éves vagyok és tök rendes XD
2010. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
34%

ezt olvasd el kedves anyuka:az ilyenek miatt lett olyan a lányod amilyen


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__57..

2010. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
bocs de most Konkrétan elköltözött ? bocs de kicsit fáradt vagyok .... am szerintem nincs mit csinálni várj türelemmel esetleg valami nagytestű behajtok beszélgessenek el vele ha érdekel akkor : behajtok@gmail.com amikor valaki betett nekem akkor őket hivtam és megoldották nagyon jó munkát végeztek és nempénzről volt szó de ez most mellékes ;) ha kell irj nekik vagy nyugodj bele (olcson dolgoznak)
2010. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
71%

Véleményem szerint ez egy kicsit abszurd...

a lányod került ...öhm..szexuális kapcsolatba ezzel a fiúval?

Egyépként azt javaslom várj.a lányod ki fog belőle szeretni mert ez a fiú nyilván nem szereti.(vagy igen?)

de ha mondjuk cigizésre vagy drogra akarja rávenni ez ellen már tehetsz is valamit!

Luca

2010. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
27%
de most am meg nemtom h jönnek ide a 15 évesek ! emberek ébresztő istenem a 15 éves lányokse a korosztályukkal járnak xD pl ismerek egy embert aki 17 / L és 40 /F vel jár mostmár 4 éve eggyüt vannak és boldogok sőt már a mennyaszonya ! O_o hoppá mi !
2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért amikor összejöttek 13/l, meg 36/f az azért ku.rvadurva :D
2010. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!