Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elárulhatja a temetés időpontj...

Elárulhatja a temetés időpontját a temetkezési vállalkozó a telefonon érdeklődőnek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, mennyire nyilvános a temetés. Az ilyen városi plakátokon is kint szokott lenni
2021. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Direkt nem kértem gyászjelentést, hogy bizonyos személyek ne tudják meg az időpontot. De telefonon érdeklődtek a temetkezési vállalkozónál (tudták, hogy engem hiába is hívnának) és ott elárulták nekik. Bosszant.
2021. nov. 17. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy titkos adat. Miért nem mondtad meg határozottan a temetkezési vállalkozónak hogy senkinek ne adja ki az információt?

Amúgy azzal se mentél volna semmire, mert a temetőben is megkérdezhetik kinek lesz a temetése és mikor, ők kötelesek felvilágosítást adni.

2021. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Húgom 25 éve nem beszélt a szüleinkkel. Anyu októberben meghalt, én intéztem, fizettem mindent. Erre a temetés napján felhívta a vállalkozót, hogy csak egy koszorút kell az urna elé tenni állványra, a többi mehet a földre, és csak ezt tegyék majd a sírra is, a többit csak mellé. És simán megtette a temetkezési vállalkozó, hogy az enyémet beszórta a többi közé.

Úgyhogy bármire képesek.

2021. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!