Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a teendő ilyen ügyben,...

Mi a teendő ilyen ügyben, kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Gyorshajtásunk volt (Borsod megye)Megkaptuk a papírt amelyben leírták hogy lakott területen belül a legnagyobb megengedett sebesség 50km/h. Mi 72-vel mentünk. Így 30000ft a bírság. Mondom ok. De!! Itt kezdődik a probléma: A Miskolc város táblától 60km/h tábla van kirakva! Tehát akkor mi csak 12-vel léptük túl a megengedettet. Felhívtuk ahonnan a papírt kaptuk (Vas megye!!!!) és náluk a települési naplóba nincs beírva hogy ott 60-as tábla van. Tehát még mindig az 50km/h él. Elmondtuk a csajnak hogy ÉVEK ÓTA 60-as tábla van kitéve, de nem bírta felfogni hogy mi a helyzet, így azt mondta hogy ő ebben nem tud segíteni! Könyörgöm akkor ki tud??? Néztem neten a bírsági táblázatot, és ott az szerepel hogy 15km/h túllépéstől van 30000ft bírság, alatta nem kell fizetni! Így nekünk se kéne, de hogy bizonyítsuk be igazunkat?? Hogy ténylegesen 60-as tábla van kitéve?
2011. febr. 5. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Fotózd le a táblát és írjál fellebbezést.
2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is a fénykép + fellebbezést ajánlanám. Esetleg a helyi rendőrséggel érdemes egyeztetni, hogy hajlandóak-e igazolni valamilyen módon az állításod valódiságát.
2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fellebbezés 5000ft. még ezt is fizessem ki?
2011. febr. 5. 22:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne fellebbezz.

Írj ellentmondást. Az ingyenes. Hivatkozz a tévedésre, sorold fel a bizonyítékokat.

2011. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha fellebbezel még mindig olcsóbban megúszod, feltéve ha megnyered. Vagy vidd oda a polgármestert.
2011. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, ha betartod a sebességet, nem kellene írnod semmilyen fellebbezést. Még úgy sem, ha 60-al mentél volna az ő szerintük 50-es alatt.
2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
JOGOS!!!
2011. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

"Tudod, ha betartod a sebességet, nem kellene írnod semmilyen fellebbezést. Még úgy sem, ha 60-al mentél volna az ő szerintük 50-es alatt."


Ki olyan marha hogy ilyesmit betart?

2011. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Például én. És nem vagyok marha.
2011. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezést kértem hanem tanácsot!!!! Köszönöm azoknak akik segítettek!
2011. febr. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!