Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bajnai Gordon kormányfő...

Bajnai Gordon kormányfő tényleg az államcsődtől mentette meg Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg. Vagy tényleg nem. Nem tudjuk, és sosem fogjuk megtudni, mert bár "61. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra, továbbá arra, hogy a közérdekű adatokat megismerje, illetőleg terjessze.", a közérdekű adatokat megismerni nem lehet, csak a dumát, a mellébeszélést, az elemzést, ami pedig az elemző politikai beállítottságától és kötődésétől függően kihozhat bármilyen eredményt.
2010. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

igen.

azt sajnálom, hogy az utókor, mivel mszp színeiben cselekedett, sokan rosszul ítélik meg.

én se szeretem az mszp, de bajnai az kihozta a sz@rból Magyarországot.

Nézd meg Görögországot, ők makacsak voltak, és nem hívták le az IMF hitelt, most meg hívhatják le az eredeti hitel 15-szörösét, totális belpolitikai válság van.

Portugália és Spanyolország mutatói is elkezdtek süllyedni.

Magyarország ( jelenleg ) stabil.

2010. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Vehetjük úgy is, de tehetett volna ennél többet is. Pl. bedobhatta volna a kisebb parlamentre vonatkozó törvényt (elvégre a Fidesz is megszavazta volna, mert most ők akarják bedobni - bár a Fidesz eddigi politikáját elnézve lehet, hogy nem szavazták volna meg csak azért, mert nem ők dobták be, hanem az MSZP).
2010. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Igen, ő megmentett meg minket.



Az MSZP is jobb eredményt ért volna el, ha ő marad a jelölt, én rájuk szavaztam volna... Ez a Mesterházy gyerek nagyon kevés.

2010. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezt igazából megértem, hogy megszorításokra volt szükség, épp emiatt, hogy Magyarország életben maradjon, csak azt nem tudom, hogy mikor várhatunk egy kis javulást, legalábbis úgy, hogy nekünk adófizetőknek több marad a zsebünkben. Tudom kormányváltás is volt, de mégis mire számíthatunk?
2010. máj. 2. 17:49
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Ja, persze, a megszorítások mindenre megoldás. Ha éhed döglik a paraszt, akkor nem kell neki fizetni segélyt.

Mégis hogy oldotta meg? Ennyire hülyék vagytok? A bankokkal csinált valami? A jó szerintetek h sokan nem tudják fizetni a hitelt,és most millió ember feje fölül árverezik a házat!


Tudom a bunkók azt mondják miért nem gondolkozott az ember előbb, mikor a hitelt felvette. Azért mert akkor nem ilyen helyzet volt, csak a hülye politikusok elcs*szték. Meg azzal h a sok segéllyel, családi pótlékkal elszaporították a buta embereket.

2010. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Én sem hiszek abban, hogy a válságkezelésre a megszorítás az egyedüli lehetséges megoldás, és elhiszem, hogy a bankok komoly erőfölényben vannak, amit ki is használnak, de már megbocsáss, nem látom a "millió embert, akinek a feje fölül árverezik el a házat"... Pár bedőlt hiteles van, de nem sokkal több, mint amennyi általában is szokott lenni. Az meg nem hiszem, hogy a bank hibája lenne, ha valaki nem tud olvasni, vagy önhibáján kívül kerül olyan helyzetbe, hogy nem tud törleszteni. Egyébként az árverezés a legrosszabb megoldás, a banknak sem érdeke, tehát ha gáz van, fel kell keresni a bankfiók vezetőjét, ahol a hitelszerződést kötötték, és le kell ülni vele megbeszélni, hogy mit lehet tenni. (Lehetőleg már akkor, amikor látszik, hogy gáz lesz, tehát pl. kirúgják az embert az állásából.)
2010. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Na, jól van utolsó, látom te se látsz bele! De nagy ész is kell ahoz h vki felfogja h megemelkedtek a törlesztő részletek, meg a rezsi , meg minden. Olyan hülyék vagytok, h az már borzalmas.
2010. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
A pár bedőlt hitelesről (millió ember) meg azért nem tudsz mert nem mutogatják őket a tv-ben, h a kormány lejárassa magát, h milyen béna, meg a többiekben is félelmet keltsen. Ezt se látod?
2010. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 jamesbond ***** válasza:
34%

17:38


pár hónapja az MSZP javasolta a kisebb parlamentet, de a fidesz leszavazta.

2010. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!