Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik valóban beszüntetné...

A jobbik valóban beszüntetné a tv2, rtl műsorok sugárzását?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 10:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%

hányszor teszed már fel


de lehet hogy elég lenne "csak" az rtl klub tv2 szerkesztőségét vezetőségét kivágni


és magyarokat tenni a helyükre


nem kell pánikolni barátok közt valószínűleg ezután is lesz csak nem lesz 1 órás reklám egy műsor után vagy közbe

és nem lesz móni show és annyi Argentin szappanopera


és végre objektív hírközlést fogunk látni

és a Fókuszba se foglalkoznak annyi no name önjelölt "celebbel"



a heti7es be sem fog hajós andriska annyit pofázni akinek az összes műsora nézettsége mínuszokba mérhető

és alkoholista bajor pajor se ossza majd az észt

2010. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Mint alapvetően a demokráciát csak díszletnek tekintő párt - lásd, a legeslegújabb magyar gárdát, budaházy kopogtatócéduláinak gyűjtésébe való beszállását, vagy azt, hogy ha csak megemlíti bárki is, hogy valaki sáros a jobbikból, a párthíveik minden lehetséges módon igyekeznek elnyomni őt - nem tudják elviselni, hogy van olyan, hogy ideológiailag semleges tv, ahol egyszerre szerepelhet fábry és a heti hetes, van babamagazin, és olyan tudományos műsor, amiben az abortusz előnyeit fejtegetik, és még sorolhatnám. De ez lenne a legkisebb bajunk egy esetleges jobbik kormány esetén.
2010. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%

34% mit ugatsz már állandóan?


nem unod?

2010. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%

10.13

Én nem nézem a heti hetest, de komolyan akkora veszélyt látsz egy este tíz után sugárzott műsorban? Ezt a mentalitást nem tudom felfogni, ha valamit néznek, milyen jogon jönnek a jobbos erkölcscsőszök, és közlik, hogy nem?

2010. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%

10.14

Tartottam egy rövid szünetet az utóbbi hétben, most kipihenten cáfolhatom meg az összes jobbikos hülyeséget :)

2010. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
31%

" 10.14

Tartottam egy rövid szünetet az utóbbi hétben, most kipihenten cáfolhatom meg az összes jobbikos hülyeséget :)"


mi meg a tiédet :)

2010. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
44%

"10.13

Én nem nézem a heti hetest, de komolyan akkora veszélyt látsz egy este tíz után sugárzott műsorban? Ezt a mentalitást nem tudom felfogni, ha valamit néznek, milyen jogon jönnek a jobbos erkölcscsőszök, és közlik, hogy nem?"


olyan jogon hogy egy alkoholista elvonóra menjen ne a TV be

vagy akkor tegyenek be fideszest és jobbikost is ne csak szélső liberálisokat

2010. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
51%
Remélem igen!
2010. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
65%

Az alkotmány nem teszi lehetővé, hogy csak úgy megszűntessenek egy TV adót. Tudniillik sajtószabadság van, még egy miniszterelnöknek sincs akkora hatalma, hogy beszüntessen bármit is. Érdekes, hogy ezt nem vették figyelembe a jobbik jogászai.

Ehhez alkotmány módosíás kell (elég radikális) amihez 2/3-ad kell. Ekkora hatalmat senkinek nem adnék a kezébe, még egy nekem szimpatikus pártnak sem.

Anno 1848-ban Petőfiék a cenzúra ellen is harcoltak. Most meg visszahozná a jobbik azt, amiért ők az életüket (is) áldozták? Nem nevetséges? Persze most a TV2 meg az RTL klub, holnap meg az összes TV csatorna, amelyik rosszat mer mondani a jobbikra...

Nem védem én ezeket a csatornákat, mert a színvonala tényleg szar, de én -veletek ellentétben-, nem idegskedem rajta, hanem egyszerűen megnyomom a távirányító gomblyát....

2010. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
33%

69

Nagyon nagyon pofára is esnétek, ha betennének pár jellegzetes jobbikost a tévébe. Pörzsét sem véletlenül távolították el az echoról, de szintén onnan hozhatnám a szaniszló nevű komplett elmebeteget.

2010. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!