Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kommunisták még akkor is...

A kommunisták még akkor is imádnák a kommunista vezéreket rémtetteikkel együtt, ha azok épp családtagjaikat végeztetnék ki koholt vádakkal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szomszédnak a gardróbján ma is kinn áll Lenin, Sztalin meg Rákosi mellszobra, Gyurcsány poszterrel. Ők ilyenek, én agy fogadom el őket.
2015. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szomszédod lemaradt pár évtizeddel.
2015. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Eleve rossz a kérdés mert a kommunizmust"összemossa"a népírtással miközben a népírtó politika a kapitalizmus sajátja.
2015. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

He? Szerintem nem is volt olyan kommunista vezető, amelyik legalább egy rokonát ne tetette volna el láb alól.

Azokat, akik La Cabaña mészárosának képét hordják büszkén a pólóikon ezzel nem fogod meggyőzni.

2015. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

'miközben a népírtó politika a kapitalizmus sajátja.'


Na akkor tessen mondani rá példákat is, ha kérhetném...

2015. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Na akkor tessen mondani rá példákat is, ha kérhetném..."


Elgondolkodtató, hogy az imperialisták mindig ezzel jönnek...-nem vagy te olyan fontos"ember"kispajtás hogy az itteni szűkreszabott időmet külön rád pazaroljam! Tudod én dolgozom és a nyúlfarknyi szabadidőmből csípek le és te külön nem férsz bele. Úgyhogy maradjunk annyiban hogy NINCS válasz.

2015. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'Elgondolkodtató, hogy az imperialisták mindig ezzel jönnek...-nem vagy te olyan fontos"ember"kispajtás hogy az itteni szűkreszabott időmet külön rád pazaroljam! Tudod én dolgozom és a nyúlfarknyi szabadidőmből csípek le és te külön nem férsz bele. Úgyhogy maradjunk annyiban hogy NINCS válasz.'


Először is, nem vagyok imperialista, ezzel mellélőttél. Másodszor az ilyenféle lekezelő modort nem díjazom. Harmadszor: ha nem hozol fel példákat, azt úgy veszem, hogy nincs is rá példád...

2015. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kommunizmus lényege az egyenlőség. Tehát egy kommunista sohasem végezne ki senkit.
2015. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igazi kommunisták soha senkit sem végeztek ki koholt vádak alapján.
2015. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!