Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Olvastátok már? Vélemények,...

Olvastátok már? Vélemények, hozzáfűznivalók?

Figyelt kérdés

[link]


a jobbik teljes programja


2010. jan. 18. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
olvastam, és az a véleményem hogy szép szép, de nem fogják tudni megcsinálni.. plussz egy sor ponton nem értek velük egyet.. de hát ez az első prgramjuk, ha több ciklust megér a párt, biztos ügyesednek még :P ("hogy igérjünk olyat amire minél többen vevők")
2010. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Ja, már párszor benyomták ide szombat óta. És szerintem még ötvenszer lesz hozzá szerencsénk. Látszik, hogy a főkolompos kiadta a kiscserkészeknek, hogy áprilisig vigyenek még 11 embert :D


Én akárhogy is olvasom, ugyanaz a romantikus demagógia köszön vissza a "keresztényektől", akik már a tekintetükkel is ölni akarnak.

2010. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Menjél már vissza a jó kurv@ anyádba a Jobbik fikázással, komolyan mostmár kib@szottul unalmas, hogy állandóan ezt nyomják egyesek. Én meg mást utálok, mégse állok le sehova írogatni azért, hogy fikázhassam, egyszerűen leszarom. Szánalmas fajtátokat komolyan.
2010. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

A választásokig kétnaponta befogod ezt belinkelni? Nekem se kedvem,se időm,hogy kétnapota megindokoljam,miért elfogadhatatlan egyik része,és miért megvalósíthatatlan a többi.Ha nagyon érdekel,akkor keresd vissza a régi linkeket,ahol a gazdasághoz értők megmagyarázzák,miért ostobaság az egész.

A te dolgod,ha ezt az irományt szentírásnak hiszed,de pár év múlva te fogsz nagyot csalódni,nem mi.

2010. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, mi alapján döntitek el,hogy én jobbikos vagy jobbikellenes vagyok, tudtommal nem írtam meg és a gondolatolvasás még nem divat :) egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményekre, kész...
2010. jan. 18. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Engem meg az fáraszt, hogy a jobbik aktivisták kampányoldalnak nézik a gyk-t, és naponta iderakják a programjukat. Mondjuk annyira nem zavar, mert miközben egy ember megismeri őket, három meg is utálja őket. Különösen, ha ilyen ízes stílusban nyilvánulnak meg, mint itt némelyek.
2010. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon szimpatikus a Jobbik programja!Örülnék,ha egyszer bizonyitani is tudnának,mert biztos vagyok benne,hogy egy jobb ország lenne Magyarország!
2010. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elnézést mellesleg, nem láttam a többi kérdést, nem vagyok itt olyan sűrűn, hogy lássam az összes kiirt kérdést...én most tudtam meg azt is, h van program, ezért volt számomra újdonság... de ha belinkelné valaki a többi ezzel kapcsolatos kérdést, hálás lennék érte!
2010. jan. 18. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 18. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!