Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mire szamit a kormany?

Mire szamit a kormany?

Figyelt kérdés

Csodalkozom,hogy a legtobb szavazatot ado retegeket akarja megsarcolni a Fidesz,holott 2014-ben nagy szuksege lenne ra.

Vagy a kettos allampolgarsaggal szavazojogot kapokra jobban szamit?

Vagy valami masban torik a fejuket?

Egyaltalan lesz "14-ben valasztas?.

Nem provokalni akarok,csak erdekelnek a velemenyek.


2011. jan. 20. 11:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
36%
Én sem értettem a logikájuk és gyanítom ennél sötétebb dologra készülnek, hisz a teljes szavazótáborukat elvesztik most.
2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%

"Megsarconi.."?


Sok lehetősége nincs az országunknak. Az előző kormány itt hagyta az üres állam kasszát. Most valamiből pénzt kell nyeni, hogy beinduljon valami önfenntartó folyamat.


Sok lehetőség nincs. Bárki más lenne kormányon, ennél többet nem tudna tenni jó irányban, legfeljebb nagyobb megszorítások árán, ami ugye "sarc".


Azt tudjuk, hogy az üres állam kasszából nem lehet előre jutni. A "megsarcolás" a korábbi években történt.


Most az élethez nélkülözhetetlen dolgokra kell megteremteni a pénzt. Utolsó lehetőség,

aztán több lehetősége az országnak nem lesz.


Ki is jöhetne még, akik korábban kiraboltak minket?


Vagy valami tapasztalatlan, akik még önmagukról sem tudják mit akarnak?

2011. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Felhaborito,hogy mindig a legszegenyebb retegen akarjak behozni a hianyt, a tehetosebb felso osztaly valhogy mindig jobban jon ki ezekbol a megszoritasokbol.

Tudom csokkentettek az adot, kik jartak jobban?

2011. jan. 20. 11:56
 4/44 anonim ***** válasza:
35%

Na nem azért, de ha a másik oldal "sarcol", az persze baj. Lopás, meg ilyenek.

A fanatikus FIDESZ-esek miért hiszik azt, hogy ezek nem lopnak? Mikor anno hatalomra kerültek, nem volt üres a kassza, abból tudtak "jótékonykodni". És most is, honnan lehet tudni, hogy üres a kassza. Bírom amikor tutira tudják emberek, hogy x-nek tuti el lehet hinni amit mond. Én speciel senkinek nem hiszek semmit el.

Nem értem, hogy alakult ki az a réteg, akinek tök mindegy mit csinál a FIDESZ, az biztos, hogy jó és továbbra is isteníti. Ebbe az értetlenségembe fogok belebolondulni.

2011. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem 2014-ben nem lesz már FIDESZ, ha ezt így folytatja tovább. Ezt ők is jól tudják, ezért is csinálja a diktatórikus lépéseket.
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
52%

"Na nem azért, de ha a másik oldal "sarcol", az persze baj. Lopás, meg ilyenek.

A fanatikus FIDESZ-esek miért hiszik azt, hogy ezek nem lopnak? Mikor anno hatalomra kerültek, nem volt üres a kassza, abból tudtak "jótékonykodni". És most is, honnan lehet tudni, hogy üres a kassza. Bírom amikor tutira tudják emberek, hogy x-nek tuti el lehet hinni amit mond. Én speciel senkinek nem hiszek semmit el.

Nem értem, hogy alakult ki az a réteg, akinek tök mindegy mit csinál a FIDESZ, az biztos, hogy jó és továbbra is isteníti. Ebbe az értetlenségembe fogok belebolondulni."



Ezt már látom, a tényeket mindíg be kell tennem, mert különben elfelejtik sokan.. Miért üres a kassza..?



Aki netán még nem ismeri a tényeket...:

- Hova lett Magyar ország vagyonának egy nagy része? -


'


Az MSZP jobb ha csendben marad és mélyen, nagyon mélyen elbujdokol, mielőtt jónéhányukat eléri a tetteikért a törvény keze!


Azt sokan tudjuk mit tettek az ország ellen az elmúlt időszakban. Mások is tudják de nem feltételen akarják tudni, mert onnan kapják a fizetésüket.



Most leírok néhány dolgot, linket amit jobb megismerni.


Nézelődtem egy kicsit "Gyurcsány dolgai" témában. Szerintem amit általánosan ismerünk azok mind csak egy töredék morzsa ahhoz képest amit megtudtam a Gyurcsány családról és üzleti barátaikról Indonézia hivatalos lapjából és a hozzá kapcsolódó egyéb forrásokból.


Itt következik néhány link amit érdemes átolvasni:


The Jakarta Post (Google fordítás, oldal fotó)

[link]


Itt minden le van írva:

[link]



Hogy hol a pénz? Hát itt!

[link]



Indonéziába menekítették a pénzt Gyurcsányék?

[link]


Magyar fórumon erről:

[link]



Ezek ismeretében egyértelmüen tudjuk hol van Gyurcsányék helye. Egy biztonságosan bezárt intézményben, amit kívülről zárnak be évtizedekre!



..van-e még kérdés..?

Persze mellé beszélni lehet,

"meg lehet magyarázni" (mondta Gyurcsány), de ezek a tények!

Akkor magyarázkodjon... a bíróság előtt!

2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Eddig minden vilagos.

De ami azert igencsak bicskanyitogato,hogy ezert is a nyugdijas, a minimalberbol 78ezer brotto bol es munkanelkulisegely bol elok szivnak.

Ez az amit sokan nem tudunk megerteni es felfogni,hogy akinek a leg kevesebb koze van a sikkasztashoz meg lopashoz azt buntetik.

2011. jan. 20. 14:15
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
Azért sulytják álltalában mindenhol a szegényeket mert belőlük van a legtöbb nem tudnak felszólalni a jogaikért összeségében ezért rajtuk a legkönnyebb spórolni. Milyen alapon lehetne a milliomosok milliárdosok vagyonát elkobozni csak mert hihetetlenül gazdagok? talán ilyen törvényt kéne alkotni? mi alapján határoznátok meg ki a gazdag? jó erre mindenki rávágja hogy a politikusok jó de azért ők elég kicsi százaléka a gazdagoknak meg miért is tenének maguk ellen. Legkönyebb a szegényeken sprórolni nyugdíj meg a segélyek csökentésével.
2011. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
70%

"a minimalberbol 78ezer brotto bol es munkanelkulisegely bol elok szivnak.

Ez az amit sokan nem tudunk megerteni es felfogni,hogy akinek a leg kevesebb koze van a sikkasztashoz meg lopashoz azt buntetik."



A 76 bruttó még szép pénz a 27 nettóhoz képest amit én kapok azóta, amikor gyurcsányék utasítására kiszerveztek és a fizetésem harmadával csökkent. Aztán a munkámat és az egészségemet is elvesztettem. Előtte nem ismertem orvost de most zsákszámra szedem a gyógyszert több betegségre amit a stressz okozott. Munkám nincs, a nyugdíj intézettől szociális járadékot kapok, 27ezer forintot.


Szóval ha valaki, akkor én igazán tudom mit vett el tőlem a gyurcsány kormány! Az viszont megint csak érthető ha ez most jelentkezik mert nincs pénz országos szinten.



Amit korábban a megszorításokkal összeszedtek annak jórészét tudjuk hova vitték.


Ahhoz idő kell, hogy az ország összeszedje magát.

6-8 év kellett, hogy idáig jussunk, viszont építeni mindíg nehezebb és hosszabb időbe telik mint amennyi időbe telt a rombolás.

2011. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
33%

bali1 nem nagyon érted mire akarok kilyukadni.

Na ok, hogy csatoltad a linkeket, de ki írta? És ha igaz, mert amúgy valószínű igaz, akkor is miért zárja ki az egyik a másikat? Persze ha az Orbánról találnál hasonlókat, az hazugság lenne, ugye? Ez az ami nem tetszik nekem az egész politizálásban.

És tudod, aki az állammal kell hogy együtt dolgozzon, az nagyon jól tudja az igazságot: egyik kutya, másik eb.

Na de mindegy, hiába is írom, az ilyeneket nem lehet meggyőzni.

Azzal meg egyetértek, hogy a segélyek módosításával javítani lehetne az államháztartáson, hiszen meg lehet nézni, hogy 70%-ban nem éppen az kapja a segélyt, akinek szüksége van rá, vagy megérdemli. Csak hát az a gond, hogy ez iszonyúan neház feladat. Nem megy egyik napról a másikra.

2011. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!