Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az Új Alternatíva pártban...

Az Új Alternatíva pártban vannak fiatalok is?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert amúgy szimpatikusak.

#párt #fiatal #Új Alternatíva
máj. 3. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamupárt
máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kamupártot is fel lehet futtatni és komollyá tenni, viszont, ha nincs ifjúsági része, akkor nem sok haszna van.
máj. 3. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Új Alternatíva egy kamupárt, amit eszük ágában sincs felfuttatni. Csak addig tartják, amíg szavazatokat von el az ellenzéktől, aztán a következő választásokig eltűnik. Ugyan úgy, mint a Megoldás Mozgalom.
máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De vajon átadják olyannak, aki komolyan veszi őket? Anyagi támogatásért?
máj. 5. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem adják át. Azért vannak, hogy elaprózzák az ellenzéki szavazatokat. És nem tud annyit fizetni a lelkes reformer, mint a Fidesz.
máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szomorú.
máj. 5. 19:53
 7/9 anonim válasza:
Szia! Nem kamu és nem Fidesz párt! Én voltam az egyik EP jelöltje. Az Új Alternatíva, A Nemzet Szava egyesület és én független fogtunk össze! Nyugodtan keresd meg Az Új Alternatíva elnökét, akár facebookon, kedves, becsületes ember. Pont azért nem lett meg a 20 ezer szavazatunk, mert mögöttünk nem volt pénz és média. Én továbbra is együttműködésben folytatom velük a munkámat és készülünk 2026-ra. Ha gondolod tiktokon matene.andi felhasználónéven megtalálsz, szerintem a videóimból jól látszik mit szeretnénk elérni. Szeretem amikor iseretlenül vádaskodnak emberek és valótlant terjesztenek. Ha nem ismer minket, akkor nem kell hozzászólni, és rontani a másik hírnevét!
máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megnézem a videót. Kíváncsi vagyok.
máj. 8. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
De kamu! A Fidesz tartogatja ilyen esetekre.
máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!