Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Történelmi sorsfordító fordula...

Történelmi sorsfordító fordulatot hozott Magyarországon K.Endre, V.János pedofil botrány ügye?

Figyelt kérdés
Bevésődik majd a történelem könyvekbe ez ügy?

ápr. 24. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolnám.
ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Emlékszel még egy köztársasági elnökre aki lemondott mert plágiummal vádolták meg?

Ugye, hogy nem? Pedig abba is belebukott egy köztársasági elnök és nem is volt túl régen, csak 12 éve.

Ez sem más, pár év múlva nem is fog emlékezni rá senki.

ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Mivel jóérzésü emmberkén én úgy gondolom, hogy ebbe az ügybe nem a két nőnek és a csuhásnak kellett volna belebuknia, hanem őfelségének, én sem gondolom azt, hogy ez sorsforditó, ha az lett volna, 0rbán, már rég egy cellában lenne Polttal, Vargával, Rogánnal hatalommal való visszaélés miatt elitélve, de minálunk, kampányrendezvényekre járkálhat.
ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

#3 Gondolom nálad a rossz időért vagy a banán rossz terméséért is Orbán a hibás .

Orbán nem mindenható, nem szupermen, csak jó politikus, jó miniszterelnök. Ezt elfogadhatnád már ennyi idő után.

ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Korábban is mondott már le köztársasági elnök (ld. Scmitt Pál). Max. 1-2 évig lesz téma, de utána már senki sem fog rá emlékezni - ld.pont Scmitt Pál esetét már régesrégen nem témája a közbeszédnek.
ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
4, amikor az öcsém haverja, akit én foglalkoztattam a sportklubbomba és a feleségemmel és a papommal járt Erdélyben nyaralni kegyelmet kap az általam kinevezett igazságügy minisztertől és az én államfőmtől, aki ráadásul még járt is ugyanabban a faluban, ahol az asszony, a papom, meg ez a kegyelmet kapott haver járt.... hát ide nekem azt a rossz idő okozta banán termést.
ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem tudom, csak azt, hogy a nagyrafújt fidesz-lufi kidurrant. Végre lebuktak, hogy csak kumunikálnak és nem kormányoznak, úgynevezett látszatpolitika, anno úgy mondták pávatánc.
ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

5, ott csak saját magát járatta le, hazudott és lopott.

Novák Katalin kegyelmet adott egy pedofil bűnsegédletért elitélt bűnözőnek, úgy, hogy addig a kormány a gyerekek szent védelmezője és a családok megmentője volt.

Baromi nagy külnbség van a két eset közt.

Megjegyzem, az is kár volt, hogy Áder eddig húzta.

ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 everlight ***** válasza:

A Fidesz 14 évig tűrte a pedofíliát.


Kaleta 500 ezer pénzbírságot kapott 19 ezer pedofil képért,nem nyomozott a hatóság hogy rontott e meg gyerekeket.


V.János 26 évig gyerekeket erőszakolt és 8 évet kapott,ékszer lopásért többet adnak.


K.Endre aki falazott V .Jánosnak és hamis tanúzásra kényszerített gyerekeket 3 év 4 hónapot kapott,aminek nagy részét házi őrizetben töltött és a házi őrizet maradék 9 hónapját elengedték mikor kegyelmet kapott.


A Bicskei gyekekotthon egyik pedofil nevelője K.Béla aki 2014-2016 között gyerekeket erőszakolt 1,5 évet kapott 3 évre felfüggesztve.


5.Schmidt Pál nem követett el akkora bűnt,csak plagizált,

ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
szörnyű
ápr. 25. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!