Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter is ugyanolyan...

Magyar Péter is ugyanolyan Putyin barát mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
A pénteki interjúja alapján igen.
ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor most ábrándultam ki belőle.
ápr. 15. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Putyinbarát = Nem osztja 100%-ban a DK álláspontját
ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

"Akkor most ábrándultam ki belőle."

Miért pont most? Hetekkel ezelőtt elmondta, hogy ugyanazt az EP politikát akarja vinni mint a fidesz, csak a korrupció ellen lépne fel erősebben. Nem tudom ennek ellenére miért várnak tőle az ellenzékiek valami teljesen más politikát.

Nyíltan támogatja a fidesz döntéseit, az egyetlen amiben változást akar, az a korrupció. Ami nyilván még mindig több mint a semmi, de pont ezért írtam egy másik kérdés alá, hogy én a fideszt nem akarom fideszre váltani. Mással is van baj ebben az országban, nem csak a korrupcióval.

ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még tisztában van a geopolitikai helyzettel, attól még nem putyin barát.


Egy szóval sem mondott olyat, hogy Oroszország jogosan támadta meg Ukrajnát.


Amúgy meg az is lehet szándékosan mondta ezeket, hogx a fidesz ne tudja háborúpártinak beállítani és lejáratni mint anno MZP-t.


Gyurcsányt id folyamatosan fikázza, meg is lett az eredménye:


A DK is gyalázza Magyar Pétert.



Szóval szerintem jól csinálja.

ápr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!