Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezt személyes sértésnek...

Ezt személyes sértésnek vennéd vagy nem?

Figyelt kérdés

Ismerőssel elkezdtek politizálni de észre vennéd hogy ő úgymond a másik oldalon áll. És ilyet szólna hogy "azokat a politikusokat fel kellene akasztani és mindegyiket aki támogatja őket".

Ezt személyes sértésnek vennéd vagy nem?



2023. ápr. 4. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Kicsit
Nem
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem minden retardált f-szt fel kéne akasztani, aki ilyen komolyan veszi a politikát, hogy képes erről másokkal vitatkozni, meg fogadatlan prókátorként kampányol és vehemensen tukmálja mindenkire a saját politikai agybaját.
2023. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát fel akar akasztani, szal ja
2023. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ott helyben megfejelném!
2023. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Azért céloztam rá én is, hogy az elmúlt 100-150 évben nem egyszer lett volna rá viszont lehetőség.
2023. ápr. 4. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút.

Elbúcsúznék tőle azzal, hogy a továbbiakban inkább ne köszönjünk egymásnak.

2023. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mások életét elvenni csak azért mert nem bírja elviselni hogy másnak más a véleménye az egyik leggonoszabb emberi dolog. Az ilyen nem való társadalomba, az ilyenekből lesznek a potenciális gyilkosok, vagy majd megkésel valakit mert nem tetszik neki a két szép szeme.
2023. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amellett hogy erkölcsileg is elítélendő, ilyet csak a gyengék tesznek akik nem bírják elviselni mások véleményét így el akarják őket pusztítani. Nácik, kommunisták mind ezt csinálták végül ez is lett a vesztük.
2023. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel nem támogatok egy politikust vagy pártot sem, nem venném magamra, de jah amúgy fel akar lógatni téged. Szép kis ismerős :)
2023. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Rendelkezem alapvető nyelvi és absztrakciós készségekkel, így tisztában vagyok vele, hogy nem engem akar fellógatni, valamint hogy a túlzás gyakori nyelvi eszköz. A barátaim egy tekintélyes részével gyakorlatilag semmiben nem értek egyet politikailag, néha még 1-1 keményebb vita is lemegy, ettől még nem lesz az egyikünk Rákosi a másik meg Szálasi.
2023. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A magam részéről ha valamelyik ismerősömről tudom, hogy az ellenkező oldalon áll, mint én, akkor szándékosan nem beszélünk politikáról. Nem ér annyit az egész, hogy akár egy régi jó barátságot tönkre tegyen, vagy akár emiatt összevesszünk.
2023. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!