Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oké, hogy a baloldal is...

Az oké, hogy a baloldal is lopott, de akkoriban is voltak ilyenek?

Figyelt kérdés
Konkrétan, hogy lassan a félország a haveroké meg a rokonoké, akik közül amúgy többen hirtelen kemény becsületes munkával milliárdossá avanzsáltak. Azért nekem már lassan annyira forog a gyomrom, hogy még akkor sem tudnám ezt elnézni és rájuk szavazni legközelebb, ha akkora csodákat tesznek, mint anno Jézus.
2016. febr. 9. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltak.

Többek között emiatt is lettek leváltva már kétszer is.

2016. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Amit a baloldal lopott az elfér mondjuk egy nokiás dobozba, amit a fidesz lop annak egy stadion sem lenne elég. Kb ez a különbség.
2016. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Ja, az idő megszépít minden szart. De röhöglek majd 10 év múlva titeket, amikor egy újabb rossz kormánynál a fidesz után fogtok sírni, hogy milyen szép és jó volt minden Orbán idejében... Mert kb. most ugyanezt csináljátok most Gyurcsánnyal és az "elmúltnyólcévvel".


Csak megsúgom, hogy Gyurcsány alatt is ugyanúgy utálta mindenki az akkori kormányt, mint most a mostanit, sőt, szerintem még sokkal jobban is. Ugyanúgy egymást érték a korrupciós botrányok, csak akkor nem stadionnak és trafikmutyinak hívták, hanem Sukorónak és Kulcsár-ügynek vagy Zuschlag-ügy... a maguk idejében ugyanúgy beszélt mindenki ezekről és ugyanúgy szidta mindenki ezek miatt a baloldalt, mint most a fideszt a stadion miatt. :D Csak ebben a rövidtávú memória a vicces, amivel ti rendelkeztek, illetve kis hülye taknyosok lehettetek még akkor.


Valamelyik itt írta nekem, hogy nem is olyan baj, hogy elállamosított az mszp annak idején mindent. Á, nem, csak a vízműveket, villamos szolgáltatókat, gázt stb. is elállamosították, és hirtelen 3-4X többet kellett fizetni a vízért, gázért, villanyért. Erre mondta azt a szent Gyurcsányotok, amikor bejelentette, hogy "nem kell félni, nem fog fájni."


Hát ha ti ezt akarjátok megint, akkor szavazzátok vissza. Ha ilyen hülyék vagytok, hogy csak úgy elfelejtitek ezeket, akkor meg is érdemlitek a szopást. :D Sok birka.

2016. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az elállamosítottát úgy kell érteni, hogy privatizálta?
2016. febr. 10. 21:01
 15/16 Shai-Hulud ***** válasza:
nem, az pont az ellentéte.
2016. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

# 13/15 Időpont ma 19:00


Jajj már. Épp erről beszéltem, amikor fölösleges hazudozást említettem. négyszeres gáz meg villanyár, persze.

2016. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!