Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha kikerülne egy hangfelvétel az ATVtől, hogy szándékosan állítanak olyanokat a kormányról aminek a fele sem igaz, a sok birka meg beveszi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Azt is bevennénk ? Beeee eee eeeee.
2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SzektATV?...hiteles..
2015. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Őőőőő hogy ez eddig kérdés volt? A média mást se csinál csak saraz bárkit akit ér, de ez nem egy új keletű dolog. Aki ezen csodálkozik az meg is érdemli. Aki meg mindent benyel, bármiféle kétkedés nélkül, az még inkább.
2015. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mit szólnátok hozzá, ha kikerülne egy hangfelvétel a fidesztől, hogy szándékosan állít az ellenzékről olyanokat, amiknek a fele sem igaz?
2015. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés :)... látom már is forr az epe, hogy debezzeg a kormány
2015. jún. 26. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy?Fideszes úgyse néz ATV-t.A csökkent értelmi szintje miatt nem érti meg.
2015. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szóval ha kikerülne akkor úgy is mindegy, hiszen csak a szellemileg felsőbbrendű balosok néztek ATV-t :)) :D
2015. jún. 26. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer véletlenül arra ébredtem, hogy az ATV-n van a tv és éppen a Vidám Vasárnap című műsor megy. Ott mondták, hogy Istenhez csak a zsidó népen keresztül vezet az út, mert a Bibliában ez le van írva, fogadjuk el.


Én úgy gondolom, hogy ez biztosan igaz lehet, akkor mi okuk lenne másban hazudni :)


LOL

2015. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem speciel nem zavar túlságosan, hogy magántőkéből milyen hazugságot mondanak.


Az viszont baromira zavar, hogy az én adóforintjaimból az állam propaganda tévén milyen hazugságokat mondanak - mégpedig mondanak bőséggel, átlag hetente buknak le egy hatalmas blődséggel.


Ha nekem van x milliárdom, és el akarom verni egy tévé adóra, ahol hazudok mint a vízfolyás - hajrá, megtehetem. Az ÁLLAM nem tehetné meg. Mégis megteszi...

2015. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha már ott tartunk, havonta jön egy rémhír Ózdról, amiről kiderül, kitaláció. Röhejes milyen szinten szánalmas az a csatorna.
2015. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!