Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, mi a véleményetek?

Liberálisok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 22. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Nekem az, hogy párhónapja még minden szélsőjobbos a shariát éltette, és arról áradoztak, hogy az aztán milyen igazságos, és be kellene vezetni itt is.


Hát most elhozták nekik. Itt van.


(És én akkor sem örültem ennek - most meg végképp nem örülök neki.)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

A liberalizmus szerint mindent lehet, ami nem sérti mások jogos érdekeit.

Szerinted ez sérti? Ha szerinted igen, akkor ugye nem csodálkozol, ha erre azt mondom, hogy nem elfogadható.


Aki ide jön, az illeszkedjen be, LEGALÁBB annyira, hogy ne okozzon sérelmet az itt élőknek. Ha erre képtelen, akkor ne jöjjön ide. OTTHON, vagy egy másik mohamedán országban nyugodtan élhet az iszlám szokások szerint. De itt, Európában az európai szokások, és az európai jogrendszer az irányadó.


Pedro

2015. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:

* nem elfogadható = mármint az, amiről a cikk ír...

bocs, ha félreérthető voltam.


Pedro

2015. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Pont ez a baj, hogy ilyen értelemben használod a liberálist.
2015. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

"Itt a liberálisokat mint gyűjtőszót használtam"


Fingod sincs mirol beszelsz.


Amugy hany muszlimot ismersz szemelyesen? Mert en eleg sokat. Amit leirt a fookos a cikkben az egy buta altalanositas.

2015. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Számszerint nem tudom, 1.5 évig dolgoztam muszlim arabokkal és 1 évig éltem muszlim bangladesiekkel. Ezen kívül jó párat ismerek is, van köztük aki nem tartja a hitét vaskalaposan, de van amelyik elvakult nyugat gyűlölő.
2015. jún. 23. 11:20
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ha baromság lenne akkor hogy van az hogy ahol jelentős muszlim közösség él ott megjelennek a no-go, vagy sharia controlled zónák? Azaz ahol megszűnik az àllami törvényiség, nem csak a helyiek költöznek el, de a rendőr is csak nagy erőkkel és nyomós indokkal megy be? Rengeteg ilyen hely van Londontól Marseillen át Berlinig.
2015. jún. 23. 11:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban sehol sincs ilyen zona.
2015. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Berlin-Neukölln kerülete pl.
2015. jún. 23. 11:54
 10/15 A kérdező kommentje:
2015. jún. 23. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!