Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vagy Gyurcsány idején...

Orbán vagy Gyurcsány idején éltünk jobban?

Figyelt kérdés

Orbán alatt a munkanélküliség 6% alatt van, miközben folyamatos rezsicsökkentés zajlik évről évre és az allamadósság is csökken. Gyurcsány alatt is dübörgött a gazdaság. kell ennél több ?


Melyik időszak alatt volt jobb?


2014. nov. 25. 05:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Az okosok szerint mivel gazdasági fejlődés mutatható ki, elvileg most jobban kellene élnünk. Ennyire azért az a 2-3% nem kézzel fogható.
2014. nov. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor is, most is jól élek. A kormányok nem tudnak befolyásolni.
2014. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem a Fidesz statisztikának kell hinni, hanem a valóságnak.

A munkanélküliség egyre növekszik. A közmunka NEM munka.

A rezsicsökkentésnek már most is vannaj hátrányai. A gáz fűtőértéke csökkent, a szolgáltatók embereket bocsátanak el, ésd a karbantartásokat nem tudják elvégezni időben.

Az államadósság sem csökken. Amit visszafizetünk, azt hitelből fizetjük vissza. Az Államkötvény eladás is hitel.

Gyurcsány alatt nem éltünk ilyen rosszul, mint most.

2014. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy kicsit bonyolultabb kérdés annál, hogy egyszerűen meg lehessen válaszolni, sok aspektusból lehet értelmezni az életszínvonal kérdését :)


Ha pl. csak a reálbéreket vesszük, akkor 2006-ban jobban éltünk, mint most, ugyanakkor volt közben egy válság is. [link]

2014. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szántóvető ***** válasza:
85%

javulnak a statisztikai adatok.Magyarország minden téren jobban teljesít,gazdasági fejlődés van.csak az a baj hogy ebből Békés-megyében semmit nem lehet érzékelni.a keresetek legalább 10 éve nem nőttek,nincsenek beruházások,nem jönnek ide külföldi cégek.most talán a rezsi kevesebb és nincs vizitdíj.

(ezzel ki is van elégítve a Magyar szavazó,ezt bizonyítja az idei 3 választási eredmény is.)

tehát a kérdésre válaszolva,most jobban élünk de csak az mszp rémuralmához képest.átlag eu-országhoz képest még mindig teljes nyomorban.

2014. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

jelenleg jobbak az eredményeink, mint az EU átlag

mit szeretnénk? hogy gyorsan fejlődjünk le még azt is amit feriék nem?

2014. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

A gyurcsány kormány ideje alatt nem volt munkám, alkalmi munkákból életem szüleim segítségével. Most van munkám és ugyanúgy rá vagyok szorulva a szüleim segítségére mint eddig. Most meló mellett tanulok és próbálok összehozni egy egyéni vállalkozást, hogy a saját lábamra tudjak állni.

Az én szempontomból egykutya mind a két ciklus. Nem élek se jobban se rosszabbul. (kezdek rájönni, hogy ha én nem teszek érte a kormányra hiába várok, nem lesz jobb csak rosszabb...)

2014. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]


2008 óta még mindig nem találtunk magunkhoz.

2014. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
én csak azt látom, hogy a mszp éra alatt rosszabbul teljesítettünk, mint a régió, és ez meg is látszik
2014. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
A kérdést inkább úgy kéne fel tenni, hogy ki rakta szrba Magyarországot. Mert sokan hozzátették a sajátjukat. Orbánék is a saját uralkodó osztályuk kiépítésével és feltőkésítésével vannak elfoglalva a kis hangyák meg szorgoskodjanak csak míg meg nem unják, mert jobb úgy sincs a láthatáron. SAJNOS.
2014. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!