Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet esély arra, hogy az LMP...

Lehet esély arra, hogy az LMP meg fog erősödni, akár már a következő választásra is?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A kettéválásuk előtt 3 évig a belső ellenzékük folyamatosan bomlasztotta őket (PM), ezért csak a kiválásuk után tudtak igazából elkezdeni dolgozni. Ennek egyik lépése a vidéken történő terjeszkedés volt, így pl. Felcsút volt polgármesterét és Hadházy Ákos volt szekszárdi fideszes képviselőt is sikerült megszerezniük(ő robbantotta ki a trafikmutyit). A jövőben több hasonló kaliberű emberrel is erősödhetnek, és egy kiterjedt országos hálózattal legalább a Jobbik szintjét el lehet érni. Például ott van rögtön Sallai Róbert Benedek, az új vidékért felelős szakpolitikusuk, aki már most sokat teszi a magyar föld védelméért, és Ángyán Józseffel is jó kapcsolatot ápolnak.
2014. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Én most a Jobbikra szavaztam. Szerintem ahhoz hogy az LMP tényleg megerősödjön, sarkalatosan változtatniuk kellene a hozzáállásukon egy-két ügyhöz. Legjobban engem az abszolút atomenergia-ellenesség zavar. Persze üdvözendő hogy védenék a környezetet, de abszolút semmit nem ajánlanak fel a programukban, amivel ezt kiválthatnák. Azzal hogy nem építenék meg Paks 2-t és leállítanák Paks 1-et, összeomolna a magyar energiagazdaság. Szerintem inkább termeljünk elhanyagolható mennyiségű radioaktív hulladékot (amelyet ráadásul nem is itthon, hanem Oroszországba tárolnak majd), sőt, exportáljunk energiát és gyarapodjunk, minthogy összeomoljon a magyar gazdaság. Nem értem azt sem, hogy miért ellenzik még a vízerőművek létesítését is.

A kisebbségek felzárkóztatására irányuló növekvő támogatással sem tudok velük teljes mértékben egyetérteni, ugyanis szerintem már mindenki rájött az elmúlt 24 évben, hogy ennek nem sok haszna volt.


Ettől függetlenül számos dologban nagyon szimpatikusak, mint pl. kiállás a magyar föld védelméért. Az is tetszik bennük, hogy képesek kompromisszumokra, s a szerintük az ország előrehaladását szolgáló törvényeket mindig megszavazzák, akárki is adja azt be. Az EP választásos listájukat is támogattam aláírásommal, hogy elindulhassanak.


Szerintem ha képesek egy-két túlzott berögződésüket elhagyni, egy erős ellenzékké is válhatnak. Idővel átvehetik az MSZP helyét, akár már 4-8 év múlva is.

2014. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Jó lenne. Az MSZP mehet a levesbe, amint kihalnak a szavazói. Ők sokkal hitelesebbek, és életképesebb alternatíva lehetnek, valamint nem volt komcsi tolvaj oligarchákból áll a tagságuk.
2014. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem. Az LMP nem tud megerősödni. El fog bukni.
2014. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Reméljük meg tudnak erősödni. Ha nem, akkor a jobbik...
2014. ápr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!