Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mit kaptál Orbán Viktortól...

Te mit kaptál Orbán Viktortól és a Fidesztől?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 15:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%

1. Amíg diákként dolgoztam, megszüntette az adójóváírást. Az igaz, hogy a megszerzett többletet sejtelmem sincs, mire használta fel (ugye a TB alanyi jogon jár diákként, és ez nem számít bele se a munkanélkülibe, se a gyesbe, se a nyugdíjba), a lényeg, hogy benyelte az egészet.


2. Anyám egyedül nevel hármunkat, de az elmúlt három évben már a béka feneket alá süllyedt a színvonalunk, mivel elmúltam 20 éves, nem kapunk családi adókedvezményt sem (hiába éle itthon), viszont az egykulcsos adónak köszönhetően a fizetése még tovább csökkent.


3. Nem tudom, tegnap akadtak kezembe a tavalyi számlák, kb. ugyanennyit fizettünk ilyenkor, mint most, pedig már nagyon meghúzzuk magunkat. Ennyit a rezsicsökkentésről, nem mintha annyira érintett volna bennünket, mikor lassan ott tartunk, hogy csak kétnaponta fürdünk és alig fűtünk már.


4. Itt állok 22 évesen, szakképzettséggel és három nyelvvel a keleti régióban, és NEM találok munkát, pedig már - ha jól számoltam - kb. 700 önéletrajzot eresztettem útnak. Ráadásul évekig keményen tanultam, erre idén két hónappal a felvételi előtt benyögte Viktor, hogy ötös érettségivel, nyelvvizsgával, emelt szinttel, OKJ-val SEM vagyok méltó egy államilag támogatott gazdasági szakra, mert már ennyi sem elég rá.


Dehát, Magyarország jobban teljesít!

2013. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
Mindjárt te is le leszel pontozva, mert nem hazudod, hogy jobban élsz :)
2013. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Jól mondja az utolsó
2013. dec. 6. 15:53
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Fityiszt.
2013. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%

"8-as: Az ország felének (sőt) egész évben nincs 2 milka fizetése, nemhogy még annyival több... :D

Ideje kijönni pestről és szétnézni."


Jajj, hát ő nem tehet róla, hogy felsőbbrendű fideszes. Különben is, mindenki annyit ér, amennyije van. Akinek nincs pénze, az dögöljön meg vagy keressen többet.

2013. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
"keressen többet." szerintem sokan rengeteget keresnek csak nem találnak.
2013. dec. 6. 16:09
 17/31 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok, igazán értelmes megnyilvánulás, hogy dögöljünk éhen.
2013. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%
A 15-ös szerintem ironikusan mondta...
2013. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

"A 15-ös szerintem ironikusan mondta..."


Hagyd, ezeknek semmi iróniaérzékük nincsen.

2013. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
Kevesebb adót kell fizetnem.
2013. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!