Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy jön egy...

Hogy lehet az, hogy jön egy Jóska-Pista, ráígér a Danubius Rádió ajánlatára, és akkor az övé?

Figyelt kérdés
Jött egy cég aki többet ígért, mint a Danubius Rádió, mindezt 5 millió forint alaptőkével. Lám övék a frekvencia. Ennyi az egész.
2009. nov. 3. 19:27
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Matematikailag a Slágeré Jobb!!! :-)
2009. nov. 3. 21:59
 22/31 anonim ***** válasza:
58%
Jaj haggyálmár. Mire van kihatással? Semmire. Ez egy nagy szar az egész rádió. mondom semmiről nem szól csak hangzavart csinál. Az lenne jó ha megszünne az egész rádió. nem lenne helyette semmi.
2009. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
21:54 öngólt lőttél!
2009. nov. 3. 22:00
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szerettem ezt a 2 rádiót, nem tudtok leállni? Elég volt az ilyen kérdésekből. Ne tőlünk kérdezd, mert mi nem vagyunk kompetensek a témában és már idegesítő, hogy lassan a csapból is ez fog folyni a H1N1 mellett. Kérdezzétek azokat, akik kompetensek a témában, hisztizzetek nekik.
2009. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ezt nyilatkozta az SZDSZ elnöke.


Jelzem, én most teljesen egyet értek vele.

2009. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%

a világ nem fekete-fehér.


egyrészt nem lehet, hogy a 2 érintett piacrésztvevő úgy viselkedjen, mint egy "állami" rádió és soha többé ne kapjon más esélyt.


továbbá nem értem, hogy miért csodálkoznak, mert a szerződésük lejárt.


másrészt azt sem értem, hogy miért ilyen utolsó pillanatban kellett egy ilyen döntést hozni és miért nem lehet több frekvencia.

2009. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt mondjátok, hogy a sláger éves bevételét hasonlítjátok össze, egy valaki által leírt neo éves hasznával?


A slágerrádió haszna tavaly 1,5 milliárd volt, ennek a 15%-a 225 millió, ha az új csak 450 milliót csinál, akkor már ugyanott vannak! És ha a radiocafe-hoz hasonló adót csinálnak, akkor biztosan lesz sok hallgatója, miután az emberek legyőzték a duzzogást...


Mellesleg etikátlannak tartom, hogy a sláger azt írja a weblapján, hogy politikai beszélgetős műsor lesz helyette. Persze biztos rossz lehet elveszteni egy ilyen rádiófrekvenciát, de ezt lehet kulturáltan is végigvinni, meg lehet így is. Persze szerintem a slágertől nem lehetett mást várni.

2009. nov. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a diktartúra, hogy más nyert a pályázaton? Miért ilyen fontos ez a két csatorna? Speciel nem tud meghatni sem a bocskor bánata aki Isten tudja hány éve beszólogat mindenkinek. Mindenki azt kapja ami jár. Régebben bele szoktam hallgatni az adásba, de mióta megtudták a frankót, nem. NOnstop megy a siránkozás. A Danubius érdekes, tudja fogadni normálisan a dolgokat, nem bőgik tele a műsoridőt.
2009. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak olyan dolgok, aminek a megszűnésével vagy megszüntetésével elkezd siránkozni egy réteg(lásd politikai pártok, sorozatok, szolgáltatók, rádiók). Mindig, minden egyes alkalommal létrejönnek fórumok és csoportosulások, amelyek az adott dolog bojkottjára szólítanak fel.

És, ellehetetlenülnek az adott dolgok? Nem, mert az ember kényelmes lény, és nincs ideje passzív ellenállásra. Van ez a két új rádió, és 1 éven belül ugyanolyan forgalma lesz, mint a régi rádióknak. Tiltakozók maréknyi csoportja az, akik nem hallgatják őket(és ők lesznek ugyanazok, akik majd váltig állítják, hogy senki sem hallgatja az egészet, a bojkottjuknak köszönhetően), a többiek meg azt hallgatják, ahol jó zene szól és hasznos infókat adnak.

Ennyi. Elül majd pár héten belül a dolog.

2009. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Aki látta a Truman show c. filmet, az tudja, hogy nincs az a csúcsnézettségű/hallgatottságú adó/műsor, aminek a megszűnése után öt perccel az emberek ne kapcsolnának tovább és ne néznének/hallgatnának semmit...

Plusz az szerintem is gáz, hogy a Sláger szerint ilyen meg olyan lesz az új adó. Honnan veszik? Aki így lát a jövőbe, az miért nem tudta előre, hogy jobb ajánlatot kéne tenni ahelyett, amit tett? Meg, hogy politikai döntés született. Amikor legutóbb hét éve ők nyertek, akkor mi született? A vesztesek szerint gondolom, akkor is politikai döntés volt, csak a az akkori győztesek szerint nem...

Amúgy miért ne adnák ki hét évre a jobb ajánlattal rendelkezőnek a fekvenciát?

Ha nekem van egy üzlethelyiségem és kiadom határozott időre, akkor a szerződés lejártakor megkérdezem az addigi bérlőt, hogy mennyit ad a következő időszakra és másokat is megkérdezek. Aztán a jobbat ígérőnek adom ki és igazából az se érdekel, ha egy népszerű helyet zárnak be vagy költöztetnek el, ha én megkapom a pénzem. Majd az új bérlő is nyit egy népszerű helyet. Ennyi.

Azt se értem, hogy 10%-os munkanélküliség és válság közben, amikor több tízezren veszítik el a minimálbér közeli létfenntartásukat, a Bochkorék milliós állásáért sírjunk és lázadozzunk egyesek szerint...

2009. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!