Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti nem csalódtatok...

Fideszesek! Ti nem csalódtatok a fideszben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 09:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két évre értem.
2012. aug. 26. 09:50
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon megbántam, hogy rájuk szavaztam. Saját szubjektív véleményem szerint már semmi közük egy jobb-közép párthoz. Nagyon kitologatták a határokat minden téren, erőltetik a vallást is és lenyomják a nép torkán ezt az unortodox szart, amit már képtelen vagyok megemészteni. Most úgy gondolom, hogy soha többet jobboldali pártra nem szavazok!
2012. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

"hogy soha többet jobboldali pártra nem szavazok!"


Remek ötlet. Szavazzunk megint az mszp re. Véletlenül se jöjjetek rá, hogy a fidesz meg az mszp váltogatja egymást, és az ő felelősségük nagy részben az elmúlt 20 év.

2012. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

kedves 3 dik válaszoló

te vagy az akitől szó szerint agyfaxt kapok

korlátolt gondolkodású 0 ból és 1 esből beprogramozott droid


aki gyűlöli a fidesz nyomorpolitikáját az nem mszps

nem is kommunista és nem lenin képe lóg a hálószobájában


szimplán nem szeret nyomorogni kicsit fel kéne ébredni és rájönni hogy nem csak a fidesz meg az mszp létezik

de mint mondtam a fél ország droid

0=mszp

1=fidesz

de léteznek ám más számok is

pl

2=jobbik

3=lmp

stb stb

de tudom te már lefagytál a 2 es számnál is

2012. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fideszes, de tekintve azt, amit 2010 előtt 8 éven át szajkóztak, illetve amit az elmúlt 2 és fél évben művelnek, a kettő teljes ellentmondásban van egymással, vagyis hazudtak a kampányukban, és kormányon egészen mást csinálnak, mint amit ígértek. Ezek után egészen őszintén csak az a szűk réteg mondhatja el, hogy nem csalódott bennük, akik jól jártak (pl. havi 230 ezer felett keresnek, így csökkent az adójuk), vagy az ész nélküli fanatikus pártpincsik, akik inkább éhen is halnának, de az utolsó pillanatig is Orbán képét csókolgatnák.
2012. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon jól csinálta a fidesz, hiszen nem volt programja. Mit hazudott?
2012. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon jól csinálta a fidesz, hiszen nem volt programja. Mit hazudott?"

Az elmúlt 8 évvel ellentétesen dolgozik?


De egy személyes kedvencem:

[link]


Inkább ne akarták volna megvédeni.

2012. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Heil Orbán!
2012. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Fideszes voltam én is.Arra számítottam,hogy ez az év a konszolidáció éve lesz,ahogy ígérték,de nem így lett.Sokan vagyunk így magyarok,hogy nem akarunk harcolni,nyomorogni...

Most a Jobbikra fogok szavazni,adok nekik is egy esélyt.Ha csak egy kicsi növekedést is tud provokálni áldozatok nélkül,én teljesen elkötelezem magam a jobbik irányt...

2012. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Fideszes voltam én is.Arra számítottam,hogy ez az év a konszolidáció éve lesz,ahogy ígérték,de nem így lett."


Csak egyvalamit mondj meg nekem. Miért hittél? Mi az ami miatt hinni lehetett nekik?

2012. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!