Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP szavazók! Ti miért...

MSZP szavazók! Ti miért szavaztok az MSZP-re?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném megtudakolni hogy milyen valós,ésszerű okból szavaztok az MSZP-re.
2009. júl. 25. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Megszoktuk.
2009. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Az éhen halást is meglehet egyszer szokni , csak akkor már késő!
2009. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, csak vicc volt az első válasz.
2009. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
26%
Azért szavazok rájuk, mert próbálnak valamit tenni, hogy jobb legyen az ország(természetesen az mszp-nél is vannak olyanok akik csak a saját zsebüket akarják megtömni, te ez a többi pártról is elmondható), nem csak azt hajtogatják, hogy nem, ez így nem jó és nem mondanak semmit, hogy ők hogy csinálnák
2009. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
A válság előtt ők voltak az egyetlenek,akik a kisembereken megpróbáltak segíteni.Pl.energia ártámogatsá,Gyes, Családi pótlék meleés, A közalkalmazottak,pedagógusok,eü dolgozók 50 százalékos béremelése ( még ha ezt ők el is felejtették azóta).A Fidesz csak a vállalkozókat,meg a magas jövedelműeket támogatja,az SZDSZ dettó,a MDF nek nincs szava,a Jobbik pedig csak illúziókat mondogat.Egyik sem mond semmi konkrét javaslatot a gondok leküzdésére.Ez még akkor is igaz,ha az MSZP-ben is vannak nem tisztességes politikusok.Csak a többi pártban is vannak éppannyian.
2009. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Mert választásokkor képesek normálisan kampányolni.

Most EP-választásokon is kint volt a plakátjuk, hogy a Baloldalra szavazok, mert..... Nem szavazok a jobboldalra, mert...

Csináltak egy szerintem tök jó kampányfilmet, két szereplővel is, tanulságokkal (pl. Változott itt már annyi minden, de egy dolog biztosan nem. A hitem).

Még a Jobbik kampányfilmje is tetszett, de a Fidesz mi a halált csinált már megint? ELÉG volt! Ennyi a kampány? Ennél már csak a Rosszabbul élünk, mint 4 éve reklám zavart jobban.

A Fidesz a magyarok örök pesszimizmusára épít, és a rossz helyzetet még rosszabbá nagyítja fel, ráadásul (burkoltan) azt ígéri, hogyha ő kerül kormányra, akkor minden szép és jó lesz. De mivel ez lehetetlen, ezért fog a Jobbik megerősödni.

2009. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
A válaszok viccújságba valók!!!
2009. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen, most ilyen vicces az MSZP helyzete. Engem legalábbis szórakoztat.
2009. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem az igazi balosoknak, mert bár én jobbik-os vagyok de meglátom az értéket mindenben.

De önök szerin Gyurcsány vagy Bajnai vagy Kóka baloldali?

Próbáljanak már végre elszakadni az utópiáktól, attól hogy csak azt nézzék ami a csomagolásra van írva.

Tudják nekem önök nem az ellenségeim sőt még csak nem is az ellenfeleim hanem a honfitársaim akikkel együtt vigadok és manapság sajnos együtt sírok.

Még egyszer leírom JOIBBIK_OS vagyok de ha lenne egy igazi balos oldal azt szívesen látnám a parlamentbe és higgyék el hogy a jobb oldaliak nagy részének sem az önök balos elveikkel van a bajuk hanem az épp most aktuális "képviselőikkel" ! Ők a legdurvább neoliberális elveket valló újgazdag banda akiknek fogalmuk sincs hogy az átlag embernek milyen és mekkora problémái vannak. A súlyos az hogy ha lenne valószínűleg az sem érdekelné őket sajnos.

Tényleg azt hiszik hogy az a lényeg hogy mit mondanak a pártok egy kampányban és nem az hogy miként képviselik adott esetben az érdekeinket az EP üléseken.

Nem az a lényeg hogy milyen filmet csináltak a kampányra hanem hogy mit szeretnének kicsikarni az Eu-tól hogy nekünk magyaroknak jobb legyen.

Kimentek és felháborodtak hogy Morvai Krisztina magyar zsinóros ruhába ment az első ülésre! Kérdezem miért?

Szégyellnünk kellene hogy magyarok vagyunk, vagy befogni a szánkat ha valami nem jó nekünk? nem értem!

Nézzék meg mit mondott krisztina az ülésen és gondolkodjanak el azon hogy miért nem mondtak a többiek semmit. jobbik.hu megtalálják a videó blokkot(az nem hazudik)A lényeg hogy amit Trianonba tettek velünk hogy szétszakították egy politikai vonallal a magyar a magyartól az nem ugyan az mint amikor a Franciáknál tiltakozik a kisebbség. Mert azok az emberek(négerek arabok a volt Francia gyarmatokról jöttek akiket 200 évig húztak és hozzájuk rabszolgának mentek. És igen is viseljék a súlyát mert az kisebbségi ügy. De a mienk emberjogi ami teljesen más. De mit is csináltak Meggyesiék, Gyurcsányék, Kókáék, vagy Bajnaiék ?

2002 ben átvették a kormányzást a fidesztől aki(nem vagyok fideszes) csökkentette a 4 éve alatt az állam adóságot, hagyott a kasszában 300 000 000 000 ft-t

Fel élénkítette a belső fogyasztást, a monetáris és fiskális egyensúlyt elérhető közelségbe hozta az Euró bevezetését és a gazdaság teljesítőképességének megfelelően emelte a szoc járandóságokat a minimál bért és csökkentet néhány százalékot a Tb-n és az személyi adón. (ezeket elismerte a Myeggyesi kormány is)Minden tiszteletem Meggyesié mert talán ő volt az utolsó "mohikán" aki balos is akart lenni, de politikusnak nem való. Mikor látta hogy mit is jelent gazdaságilag a 100 lépés akkor már tudta hogy ezekkel a feltételekkel nem lesz jó vége. Könnyű hitelekből jólétet csinálni csak hogy választásokat nyerjek aztán meg ez lessz belőle.

Megakart szüntetni bizonyos dolgokat " szdsz mérhetetlen korrupció ját áttekinthetetlen PPP rendszer, a szabad rablást elősegítő zavaros állapotok, és reformokat szeretett volna ami a választásokban segítő és pénzéhes mecenatúra kedvét nem nyerte el. Így egyszerűen kirúgták.

Jött Ferenc . Soha semmit nem csinált életében én egy gyufás skatulyát sem bíznék rá mert nem az üzleti életben kifejlődött képességeivel szerezte a vagyonát hanem a kapcsolatait kihasználó mutyijaival. És jött Kóka aki ugyan ez a vonal. Tudják mivel keresett milliárdokat?

A kakaó biztos szám gép klaviatúrákkal, mert több 10000 rel adta drágábban a " vízhatlant ami amúgy csak 1-2000 rel drágább. Szavakban nagyok voltak de mit csináltak?

Semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De írja le ha ön tud valamiről szívesen elolvasom.

Arra nem voltak képesek hogy az aktuál gazdasági változásokat kimargózzák hogy ez lenne a követendő.

Helyette jött az autópálya 3× os áron , csak külföldiekkel kiviteleztetve, (a fele pénzt ki is vitték az országból)azóta hányat fialt volna ha itt marad a mi gazdaságunkban? Az egészségügyi reform? most ért be a hosptinveszt!!!! Mos mi si lenne ha sikerül nekik ?

Széf buli? és sorolhatnám lassan már 1000 vel egy közepes könyvet is írhatnék csak azokkal az érvekkel amik most eszembe jutnak.

Milyen gazdaság élénkítést csináltak?

Elfogadtak egy rakás uniós szabályzót , kvótát ami tönkretette a mezőgazdaságunkat és a maradék feldolgozó iparunkat. Csak olyan külföldi cégeket támogattak ami teljesen bukók voltak a számunkra ! Hankook gumigyár!!!!

Meg sem száradt a tinta már egy cent sem volt az országba.

De a lényeg az volt hogy nekik jusson mindig.

Még jó hogy kritizálta az ellenzék és maguknak is csak jó mert ha mindent megtehettek volna akkor mi lenne ma?

Úgy ment ki az általuk felvett kölcsön az országból mintha lapáttal górtákvolna át a határainkon és ők csak csipegettek mindenből.Mit is csinál Bajnai ?

Ugyan ezt csak már nem annyira egyszerű mert egyre többen vannak eljárás alatt vagy börtönben. Mert kinyílt az emberek szeme. Ha nem értesz egyet velem én akkor sem haragszom rád, csak példákkal érvekkel győzz meg és ne azzal hogy OV cigány vagy hogy a kedvenced a vörös mert ez kevés ok hogy a gyerekeim földönfutóvá legyenek .

jacx69@hotmail.com Egy Debreceni jobbi-kos.

2009. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó komment tanulságos..

2009. júl. 25. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!