Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzért lehet majd használni...

Pénzért lehet majd használni a Budapest nevet. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Mire fognak még kivetni adót?

2012. jún. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy légy szíves, adjál erről linket, mert én nem találtam.
2012. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Különben ez még nem a világvége, sok ilyen név van hasonló használatban. Ez azt jelenti, hogy fizetnie kell annak a cégnek, aki "Budapest Taxi"-nak akarja hívni magát. Ugyanúgy fizetnie kell tudomásom szerint annak aki a London, Tokió, New York, Los Angeles nevek használata után. De azt, hogy Coca-Cola, pizza, Panasonic, Volkswagen vagy Nike sem írhatod rá akármire engedély nélkül, szerintem érthető, hogy egy olyan város, amely védeni akarja az "imidzsét" bevezeti ezt. Vagyis bevezette már '94-ben, csak most pénzt is kér érte, amin persze már lehetne vitázni, de úgy gondolom, aki eddig is kérelmezte, azzal meg lehet majd úgy állapodni, hogy ki tudja fizetni.

2012. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!