Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt Gondolkozóó?

Hova tűnt Gondolkozóó?

Figyelt kérdés
k,
2012. máj. 22. 21:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%
Csak nem hiányolod a hülye összeesküvés elmélet gyártó pajtikádat?
2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Sz1u ***** válasza:
67%

Nem csak ő..., hanem:


Kolopele, Pedro, <covenant>, Szabadosi János, Helmet, Mudri Lav, Bumbi02... stb... hirtelen ennyi jutott eszembe (bocsánat, ha kihagytam valakit).


Ezeknek a kommentelőknek a véleménye (pártállástól függetlenül) figyelmet érdemeltek.


Anyag nem vész el, csak átalakul?! ...esetleg új regnév, vagy letiltották a nevüket?

2012. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy ostobaságokról beszél?


Elég érdekes, hogy beismerted, hogy nem konyítasz a témához, nem ástad bele magad, és mégis megmondod a frankót, hogy ostoba összeesküvés-elmélet az egész.


Tudnál olyan dolgot mutatni, ami cáfolja az árnyékkormány létét? Vagy a zsidók túlhatalmáról szóló "meséket"? Vagy olyan dolgot, ami bizonyítja az LHO teóriát a JFK üggyel kapcsolatban?

2012. máj. 22. 21:28
 4/50 Sz1u ***** válasza:
73%
Pfff.... Mudri máris bejelentkezett... :) :) :) Üdv!
2012. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%
Épp mondani akartam, hogy gorgess feljebb :D. Amúgy a nagyon hülye kérdéseket mostanában meg se nyitónapon tudod az ilyen ezerszer lerágott csont témákat.
2012. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Sz1u ***** válasza:
72%

21:35 Mudri Lav


"a nagyon hülye kérdéseket mostanában meg se nyitónapon tudod az ilyen ezerszer lerágott csont témákat."


Immáron egy kicsit passzivitásba vonultam én is... Bár megnyitok minden kérdést, de önuralmat gyakorlok magamon és legtöbbször nem kommentelek (gondolom sokak örömére), legfeljebb csak pontozok (ez az oldal erről is szól)... :)

2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Igazából az zavar, hogy az ilyen haggard féléknek az ember egyszer válaszol, majd folyamatosan jönnek a kéretlenül levelek mindenféle hülye összeesküvés elmeletekrol úgy, mintha nekem kutya kötelességem lenne tudni, hogy jfk mikor fingott utoljára életében. Hát komolyan ki nem szarka le JFKt! Amikor meg nem válaszolok neki, küld egy üzenetet, hogy troll vagyok e, miközben ő trollkodik folyamatosan. Meg az imént küldött egy üzenetet egy üres kerdojellel. Valahogy nincs kedvem ilyen kis 15 éves trollokkal vitatkozni.
2012. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
És kolopele?
2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 bumbi02 ***** válasza:
96%

Még én is élek, csak hát néha tanulni is kell..:D


Tényleg eltűntek régi nevek, néha úgy hiányoznak :'(



Amúgy, azt hittem csak én kapom az összeesküvés elméletekről a legújabb információkat levélben Haggardtól, de akkor tévedtem:)

2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Kirájjhekkert kihagytátok:)
2012. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!