Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány plágium ügyéről?

Figyelt kérdés
Ha vmi történik a jobboldalon buzeráljuk már Gyurcsányt is, nem?

2012. máj. 1. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Valami ilyesmi. Ebből egy politikai adok kapok játék lesz, egyébként meg gyf egy olyan személyiség akit mindig elő lehet húzni. Évek óta vele ijesztgeti a választóit a fidesz. Ő a balliberális antikrisztus....
2012. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ennek a vége az lesz, hogy az összes áldiplomás megy a süllyesztőbe, remélhetőleg minél gyorsabban.
2012. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy tökéletes alkalom arra, hogy a Gyurcsányt és vele együtt a (nevetséges) DK-t gyengítsék, mivel ha nem mond le (és ahogy ugyebár ismerjük, nem mond le) mint Schmitt, akkor ezzel lehet dobálózni.
2012. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem a Fidesz kezdett kutakodni, hanem a Jobbik, hogy vajon mi lehet a szitu Orbán és Gyurcsány szakdogáival. Orbán április 4.-én nyilvánossá tette, azóta Gyurcsány nyakán szorul a hurok, és egyre nevetségesebbé kezd válni ez a z egész, mint pl itt is : [link] vagy itt [link] .
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Annyira vicces volt, amikor a hír tv-s riporter válaszaira marha nagy szenvedés közepette összevissza hazug válaszokat adott magát megcáfolva.

gyf: sokat mondóan jól átgondolva:

~Nem tudok olyanról, hogy lett volna ilyen témában előtte szakdolgozat...

majd: ha a sógoromnak volt, akkor valószínű (:D) hogy felhasználhatta azt...

majd, reméli, hogy megfelelően tüntette fel a forrást...

Persze feri még a hibáid is ugyan azok voltak ugyan azon az oldalakon.


gyf egy tolvaj, aljas, hazug alak, ez nem kétséges, csak félfogyatékos elvakult lehet az, aki ezt nem tudja belátni róla.


Egyébként meg jó, hogy nem mond le, mert csak húzza le a "baloldalt", amiben ő csak a krém, a csúcsok csúcsa, a leghosszabban regnált "demokratikusan megválasztott" miniszterelnök. Vicces, hogy nála alig van jobb formátumú ember a baloldalon, ami szégyen.

2012. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves előttem hozzászóló, (13:01)

teljesen igazad van :)

nagyon egyetértek a véleményeddel.


Egy kisebb társaságban ülök éppen és amint megtaláltam a hozzászólásod, egyből hangosan meg is osztottam velük is:)

(amúgy én is néztem a célpontos műsort)

elképesztő ez az egész...

2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyurcsány egy mocskos féreg!
2012. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kíváncsi vagyok milyen mocskos ügyekben volt benne még.. sztem kiderülnek még hasonló dolgoka a közeljövőben..
2012. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!