Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem téved nagyot Bajnai...

Nem téved nagyot Bajnai György, hogy Szollár Domokost kérte fel kormányszóvivőnek?

Figyelt kérdés
Ez a srác ugyanis egy idegbeteg, határozatlan, könnyen befolyásolható, labilis személyiség. Ráadásul nem tud szépen, szabadosan beszélni sem! Számomra akkor vált különösen ellenszenvessé, amikor a Budapest Airport dolgozók sztrájkja idején nyilatkozgatott. Az íratlan szabály, hogy egy ilyen szó cipelő lojalitással tartozik a munkáltatójával szemben, elvégre helyettük nyilatkozik, de ezen a srácon az értelem helyett csak az látszott hogy f..ik. F..ik, hogy Őt mikor rúgják ki, függetlenül attól, hogy a "menedzsmentnek" (miért nem lehet az ilyent magyarul mondani, a Pártállamban még úgy mondták, hogy felsővezetés) tetsző vagy nem tetsző dolgokat dadog, hebeg össze.
2009. ápr. 24. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki az a Bajnai György?
2009. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudod?
2009. ápr. 24. 20:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Bajnai Gordonról tudok.
2009. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A györgyözést tréfának szántam, de nem az, a Magyar köztársaság második számú közjogi méltóságának eredeti neve Bajnai György Gordon. Középiskolás korában még a Györgyöt használta, csak akkor váltott Gordonra, amikor politizálni kezdett. Mit mutat ez? Hogy köpönyegforgató!
2009. ápr. 24. 20:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocs. Én csak írásban vagyok ilyen gyenge, mert nem vagyok egy klaviatúravirtuóz. A zöl fejléces kommentben SZABATOSAN-T szerettem volna írni, de úgy látzik, ennyire felhergelt ez a kiskölyök!
2009. ápr. 24. 20:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle?Tolvaj bűnöző.Lásd:Hajdú-Bét.
2009. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, sőt azért hangsúlyoztam, hogy már a neve sem igaz, de nem tudtam meg, hogy előre rajngotok-e Szollár Domokosért vagy nem!
2009. ápr. 24. 20:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nem ismerem,de gondolom olyan vki kell aki irányítható,és azt hazudja amit mondanak neki.Azonkívül hű pártkatona.
2009. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek, de olyan tulajdonsága is kell(ene), hogy legyen, hogy úgy tudja előadni a dolgokat, mintha maga is elhinné. Egy ilyen f.sós kölyök még arra sem alkalmas. Oszt' fogadjunk, hogy 29 évesen többet visz majd haza, mint az 53 éves feleségem, a harminc éves fiam, a huszonégy éves menyem és én (54 évesen)együtt!!
2009. ápr. 24. 20:42
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
egy hete van hatalmon de már mindenki hogy tudja, hogy mennyire tolvaj-bűnöző... gondolkodjatok már picit. az ország szarban van, akárki lesz a miniszterelnök, annak szorítani kell a nadrágszíjon most. igen, tudom hogy később sem lesz jobb. ez van.
2009. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!