Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a meleg...

Mi a véleményed a meleg felvonulásról?

Figyelt kérdés
Milyen pontokon kellene változtatni, hogy a meleg méltóság menet az Andrássy úton jobban elfogadtassa a melegeket a társadalommal?
2011. márc. 3. 21:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
2011. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Gusztustalan, hogy egy elcseszett, lelkinyomorék pasi egy elcseszett nőnek akar látszani. Rohadtul szánalmas! Ha egy férfias férfi homokos, azzal semmi bajom. Férfinak néz ki, de a férfiak érdeklik. Engem meg nem. Meg a nők sem. Asszem.
2011. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
64%
Én egyetértek a melegfelvonulás tényével, de a megvalósítással nem. Az LMBT közösség legkurv@bb egyéneit mutogatja a tévé, ezek ellen kell ki a többség, ezen botránkozik meg a társadalom. Arról kéne szólnia a rendezvénynek, amiről a neve is szól: méltóságról. Én így azt mondanám, hogy a szervezők helyében megválnék ezektől a látványosabb elemektől, és arra bíztatnám a nem melegeket is, hogy csatlakozzanak, ha támogatják a melegek azonos jogainak érvényesítését.
2011. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem volt a melegekkel bajom, ismertem jó néhányat, emberhez (méltóságához) méltóan viszonyultam hozzájuk.

Mi az atyaúristenért kell utcán felvonulva mutogatni magukat? Ezzel nálam azt érik el lassan, hogy kezdem utálni őket! Az égvilágon semmi pozitívat sem érnek el. Én így gondolom.

2011. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
10%
ez egy fesztivál, nem vonulgatás nem mehetnek öltönyben...
2011. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%

Az egész felvonulás felesleges, és okafogyott. Az alkotmány, és a törvénykezés garantálja a homoszexuálisok egyenlő jogait. (melegek "nincsenek")

Valamikor a nők egyenjogúságáért is harcolni kellett, és ez mára törvényi szinten megvalósult. Értelemszerűen véget is ért a "szüfrazsett" mozgalom. Furcsa is lenne, ha ma is tüntetnének a nők például szavazati jogért, stb.

A homoszexuálisokkal kapcsolatban is ez a helyzet. A törvények garantálják a jogaikat, maximum a törvények fokozott betartását lehetne számonkérni a bíróságok által.

A személyes unszimpátiát soha nem is lesz lehetséges megszüntetni, sem felvonulásokkal, sem máshogyan.

2011. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
76%

> Milyen pontokon kellene változtatni, hogy a meleg méltóság menet

> az Andrássy úton jobban elfogadtassa a melegeket a társadalommal?

Például meg kéne szüntetni. Nekem semmi bajom a melegekkel, természetellenesek, de tolerálom őket. Egészen addig, amíg nem kezdenek el tömegesen félmeztelenül vonaglani az utcán, ráadásul akadályozva a forgalmat. Véleményem szerint egy "méltóságos" meleg nem vonul fel. Akik meg felvonulnak, azok meg nem melegek, hanem b*zik. Szóval b*ziparádé az ne legyen!

2011. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
69%
Mivel ugyanolyan jogaik vannak, mint minden állampolgárnak, nem látom értelmét a felvonulásnak. Mindazonáltal ha épp nincs dolgom az Andrássyn, akkor felőlem az vonul ott, aki akar.
2011. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
21%

"ma 21:47"


ellenben ma senki sem kiabálja, hogy roh4dék szüfrazserek, ellenben gyakrabban hallani a "mocskos buz1k" és társaikat

2011. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
Egy ponton kellene változtatni: be kéne szüntetni. Egyszerűen semmi értelme. Évente megrendezett polgárpukkasztás. Vajmi kevés köze a melegek elfogadásához. A méltósághoz meg aztán még annyi se.
2011. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!