Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz éles lőszerrel lövetett volna?

Figyelt kérdés

A fidesz éles lőszerrel lövetett volna a tüntetőkre 2006-ban.

[link]


2011. febr. 22. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ebben mi lep meg? A fidesz a legagresszívabb, legrandalírozóbb kukaborogató székházakat levizelő garázda magyarországi párt. Mégis, mit vártál tőlük? Egyszer már szétverték fél pestet.
2011. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt a kurucnak azt sem hiszem el amit kérdez.

Másrészt a Fidesz egy álszent, és nem demoktarikus párt. Ezt eddig is tudtuk.


Egyéb?

2011. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

Én is olvastam, és akartam is kérdezni ugyanezt. Le vagyok teljesen döbbenve. Ezt azért nem nézem ki belőlük, bár rendszeresen nyírom őket ezen az oldalon is. Nekem még tudnak meglepetéseket okozni.


Más portálon még nem olvastam ezt a dolgot, de a kurucot hosszabb ideje olvasom, és ténybelileg nem szoktak hazudni. Az viszont gyakran előfordul, hogy ők dobnak fel egy témát, aztán egy-két nap múlva máshol is megjelenik ugyanaz a forrás megjelölése nélkül. Tehát én nem kétlem amit írtak, meg hát nyilvános a jegyzőkönyv, talán a neten is rajta lehet valahol, aki nem hiszi, járjon utána.

2011. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Naná, ha éles lőszert használnak, azonnal meg tudták volna buktatni a Gyurcsány-kormányt.

Kb. ennyit ér nekik az emberek élete, ha hatalomról van szó.

Sebaj, sokan itt szájalnak, hogy így Kairó, meg úgy március 15, majd kiderül, hogy csak a szája jár-e a Fidesznek, vagy tényleg a tüntetők közé lövet.


Amúgy nekem az is megfordult a fejemben, hogy mivel ők is tudnak arról, hogy neten egyre többen hőbölögnek, és egyre többen akarnak utcára menni, ők hoznak létre ilyen híreket meg dokumentumokat, hogy ne is akarjanak, ne MERJENEK az emberek kimenni az utcára tüntetni a kormány ellen.

2011. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
És akkor ha a FIDESZ éles lőszerrel akart lövetni, akkor milyen alapon sírta tele a világot az elmúlt 5 évben azért, mert a rendőrség gumilövedéket alkalmazott?
2011. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

19:28

hát pont azért:D

2011. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Csinos, ismét nem lepődtem meg.
2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg meglep ez valakit?
2011. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
én lőném őket éles lőszerrel fejbe, vazze!!!
2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy vicc, gondoljátok, hogy nem lenne tele az összes híradó, újság meg minden ezzel? Mily meglepő, hogy csak a kurucinfón olvasni erről. Most lehet jönni médiatörvénnyel, vagy mittudomén, csak nincs értelme.
2011. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!