Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki el se megy szavazni az...

Aki el se megy szavazni az minek panaszkodik, hogy szar az adott kormány ha megse probalt tenni ellene?

Figyelt kérdés
Szerintem is szar de legalább elmegyek mint minden normalis ember.

máj. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most attól, hogy nem találsz magadnak pártot akire nyugodt szívvel leszavaznál még nem jelenti azt, hogy elégedett vagy a rendszerrel és nem vágysz valami jobbra.


Ugyanakkor a magyar szeret sírni.

máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Aki nem ment el szavazni, annak nincs joga kritizálni a kormányt (vagy jelen esetben polgármestert), mert nem tett meg mindent, hogy ne ez legyen.
máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Mért eddig nem volt jobb alternatíva.


Gyurcsányra és szövetségeseire alapból nem szavazok.

Mi Hazánkra azért nem mert nácik.

Momentummal az a bajom h túl baloldali nekem és nagyon agresszív a retorikájuk.


Most remélhetőleg lesz mire szavaznom 2 év múlva.

máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az fel sem merül benned, hogy van, aki nem szavaz és nem is panaszkodik? És hogy van olyan, aki szavaz, az lesz a megválasztott, akire szavazott, mégis panaszkodik?

Nem szavazok, nem is panaszkodom, csak bámulom az acsarkodókat, a csak a saját véleményükkel, cselekedetükkel azonosulókat normálisnak tartókat. Megtudtam, hogy szerinted, nem vagyok normális. Emiatt sem panaszkodom.

máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!