Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Máshol is így nézett ki a...

Máshol is így nézett ki a Fidesznél az aláírásgyűjtés?

Figyelt kérdés
Itt a X.kerületben azt láttam, hogy kiállt a polgármester, ketten aláírtak neki, szelfiztek majd pakoltak is el. Semmi kampány, semmi beszélgetés. De kint voltak.

máj. 6. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mint 2019-ben is! Meg is lett az eredménye.
máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A fidesznek akkora a szavazótábora, hogy valójában nem kell kiállniuk és várniuk az aláírásra, a fideszesek maguk bemennek és aláírják az ívet első nap. Az ilyen kitelepülés csak a fotók miatt kell ha csinálják egyáltalán. Gondolom amikor megköszönik a támogatást vagy beszámolnak a kampányról akkor oda jól néz ki egy ilyen kép.
máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
2: hát igen, megvan a lista. Tudom, hogy működik ez.
máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FideszService ***** válasza:
27%
Mert ott álltál egész nap, vagy honnan tudod, hogy akkor állt ki? Ott volt lehet egész nap és alig győzte magáról levakarni az embereket. De ha még igazat is mondasz, nem lenne meglepő hisz Budapesten sok az olyan ember akit a balliberális tömb el tudott vakítani. Érdekes sehol máshol nem voltak erre képesek a lipsik. Én ma jártam több helyen is és voltam szemtanúja annak, hogy a libsi aláírásgyűjtőket elzavargatták sorra, míg a Fideszes standnál meg tömörült a nép. Szóval ez nem jelent semmit. Június 9-én változás kell Európába! Mert a béke pártján állunk! Csak a FIDESZ-KDNP!
máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

4.

Naggyon gyenge fidesz trollkodás volt ez!

máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4) nem hiszem el, hogy valakinek ennyire át tudja mosni az agyát a goebbels-i propaganda, vagy csak szimplán hülyéskedik. Bízom benne, hogy az utóbbi.
máj. 7. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!