Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter mennyire megbízha...

Magyar Péter mennyire megbízható figura?

Figyelt kérdés

Én semmi megbízhatót nem tudok benne felfedezni a külsejét leszámítva (ami semmit nem jelent csupán hatásos pszihológia)

A NER embere, nincs mögötte ideológia, a tábora az eddigi ellenzékiekből áll (jelenleg) és nincs igazi politikai multja sem.

Mégis ki mozgatja a szálakat mögötte?

Hiszen senkinek nem érdeke a berobbanása, és nem is látszik hogy volna különösebb értelme ennek.

De inkább az a fő kérdésem, hogy miért bíznak meg benne az emberek ennyire, miért látnak megváltót egy kiugrott fideszes senkiben?



máj. 6. 11:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

"Mégis ki mozgatja a szálakat mögötte?"


Gyurcsány szerint Orbán, Orbán szerint Gyurcsány.

máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
Simán megbízható. Ha valamit elfejtesz felhívod és már át is küldi a felvételt.
máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire.


Ki mozgatja? - Honnan jött? Ott ki mozgat mindenkit?


Sok ember vár változást, sok ember beveszi az egyszerű ... propagandát. Most e két halmaz metszete jelent meg.

máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De hogyan lehet (ép ésszal) megbízni egy kiugrott fideszesben?

Csak azért mert össztűz alá vette a fideszpropaganda, máris egy messiás?

máj. 6. 11:55
 5/30 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező

Magyar Péter azzal került be a hírekbe, hogy évekkel ezelőtt felvételeket készített a "barátairól" meg a feleségéről. Amikor látszatra még jóban volt mindenkivel.

Mégis hogy lenne egy ilyen figura megbízható?

Megbízhatóan áruló.

máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Lehet ez is a terv része. Az a baj én bármit eltudok képzelni. Orbánnak tökéletes lenne egy ex fideszes mint ellenzék, amolyan orosz mintára.
máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

Még meg sem írtam a választ, már ugrottak a lepontozók.

Ugyanaz a reflex.

#4

Sajnos ez a helyzet. El sem kell számolnia az elmúlt 15 évvel. Csak dumál, és sok magyar ember issza a szavait.

máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
A Fidesz bábja. Erre mindegyik ellenzéki rájött már. Nagy arányban fogunk ellene meg a Fidesz ellen szavazni.
máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

#8

Sajnos - szerintem - nincs igazad. Sokan nem jöttek erre még rá, és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben erre rájönnének.


De remélem, hogy hamarosan kinyílik a szemük a magyar embereknek.

máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, szerintem a magyarok nagy resze akik nem fideszesek (ok vannak tobben) olyan szinten ketsegbe esettek, hogy egy ex NER-esnek jobban hisznek mar, mint barkinek az ellenzekbol.


Aztan ilyen szolamokat mondogatnak, hogy eloszor az ellenzeket kell leszamolni, majd a Fideszt. Megnyugtatok mindenkit, ilyen hozzaallassal sosem lesz kormanyvaltas. Lehet most hoz egy jo eredmenyt a TISZA, de egy ellenzeki nem fog csak ugy beallni TISZA moge ha ilyen szöveget nyomnak, hogy eloszor velunk kell leszamolni.

máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!