Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen esetek után, miért...

Ilyen esetek után, miért gondolják még mindig azt sokan,hogy nem kell a pedagógusokat szegmentálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



Mindkét eset a pedagógus figyelmetlenségéből, nemtörődömségéből,trehányságukból jött,

A második esetnél, a kislányt valószínűleg zaklatták,a pedagógusok szokás szerint nem csináltak semmit.

Amikor én voltam általános iskolás, akkor is voltak zaklatások.Azt tanácsolta az osztályfőnök "védjétek meg magatokat".Ez a kislány a cikkben, bizony megvédte magát.


Egyszer laktam olyan helyen, ahol pár méterre helyezkedett el az egyik egyetem pedagógiai kara.Amilyen, emberek jöttek be meg mentek ki, hát pár évtizede maximum textilipari vagy tejipari szakmunkásnak mehettek volna,olyan buták voltak.


Persze, vannak kivételek.Ezeket a kivételeket kellene kiemelni,támogatni, szakmailag és anyagilag is.Keressen 30-40 százalékkal többet, mint a többi.


ápr. 30. 19:09
 1/6 hypno ***** válasza:
A kormány hivatalos álláspontja szerint el a keezekkel a gyerekeinktől. Az ő nevelésük a szülő dolga.
ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Amikor én voltam általános iskolás, akkor is voltak zaklatások.Azt tanácsolta az osztályfőnök "védjétek meg magatokat".Ez a kislány a cikkben, bizony megvédte magát."


Hat bocs, de az en olvasatomban az, hogy elore kitervelve hatulrol egy konyhakessel sziven dofnek valakit, az szerintem rohadtul nem onvedelem.

ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol az derül ki, hogy az ilyen iskolai szörnyűségek elkövetőit előzőleg hosszú távon zaklatták, gúnyolták, megalázták a társai. Ezt megállapítják, és azontúl csak a bűncselekményről van szó, a kiváltó okkal senki sem foglalkozik. Az ilyen eseteket meg lehetne előzni. A pedagógusnak kellene leállítani, és a zaklató diákot kiemelni, de ez mára annyira elterjedt, hogy a fél osztály érintett lehetne. Régen jártam iskolába, kövér voltam, de soha senki nem piszkált ezért, meg másért sem senkit. Volt verekedés időnként, de ilyen folyamatos lelki gyötrés nem. Távolról sem csak az a bűnös, akinek kés volt a kezében, hanem azok is, akik idáig juttatták, és eddig gyötörték.
ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
szegmentálni?
ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zaklatás nem jogosít fel arra, hogy megkéselj valakit. A szülő is hibás, a pedagógus is, és a gyerek is.
ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Justinianus ***** válasza:

"Ezeket a kivételeket kellene kiemelni,támogatni, szakmailag és anyagilag is.Keressen 30-40 százalékkal többet, mint a többi."

A többiek esetében meg rendben van, hogy a diákjai lekaszabolják egymást?

máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!