Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bíznak vakon a még év...

Miért bíznak vakon a még év elején NER kitartott, Mészároshoz munkára jelentkező Magyar Péterben az ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Durva belegondolni, hogy ha nem rúgják ki a milliókat termelő elnökségi tag pozícióiból és Mészáros cégébe is felveszik akkor ma a kutya nem ismerné a nevét, most meg hirtelen az ellenzék messiása lett.
ápr. 30. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyelőre még többen bíznak a NER maffia-tagozatában.:)
ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Ellenzékiekről volt szó. De úgy néz ki ők is a NER maffia tagozatának tagjában bíznak :)

ápr. 30. 18:55
 3/7 hypno ***** válasza:
100%
Pál apostol kegyetlen keresztényüldöző volt, mielőtt kereszténnyé vált.
ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Nem kirúgták, hanem ő mondott fel. Lassan amúgy is minden Mészáros kezében lesz, engem pont nem érdekel, hogy jelentezett oda.

Hadházy is fideszes volt, aztán látjuk, hogy azóta mit csinál.

Nem vagyok elfogult MP rajongó, de jelenleg vele tudok a legjobban azonosulni. Szimpatikus az EP jelöltek listája és ahogyan kiválasztották őket. Ki mer menni az emberek közé, válaszol a kérdéseikre is és a legtöbb dologgal egyetértek.

Azt meg eddig is sejtettem, hogy Orbán és Gyurcsány között születhetett egy megállapodás a színfalak mögött, MP csak megerősítette ezt.

Egy esélyt megérdemel, nekem alapvetően szimpatikus és a lejárató propaganda is csak azt támasztja alá, hogy valóban félnek tőle és hiteles ember.

ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
4: De, kirúgták. Csak megadták neki a lehetőséget, hogy formálisan ő mondjon fel.
ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A messiásváró birkák már csak ilyenek. Rajtuk kívül persze az ellenzéki vezetőket is minősítik a számok.
ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4


Ha nem lennél "nem elfogult MP rajongó" akkor tisztában lennél vele, hogy bizony kirúgták. Próbálta tagadni a ficsúr, csak aztán konkrét bizonyítékok ellen nem tudott már vagdalózni és saját maga vallotta be, hogy kirúgták és elutasították utána a Mészáros féle cégnél is. Ezután jött a "megvilágosodás" amihez ti tapsoltok :)))))))))))

ápr. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!