Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek örül az ellenzék? Három...

Minek örül az ellenzék? Három év válság után, még mindig 46%-on van a Fidesz.

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom jönnek majd a kommentek, hogy hazug közvéleménykutatás. A Medián az elmúlt 12 évben, gyakorlatilag mindig telibe trafálta a választások végeredményét.



ápr. 30. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

A tendencia fontos, nem az aktuális állapot.

Egyébként a 46% szerintem is sok a kormány teljesítményét figyelembe véve.

ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az első az nyíltan lehülyézett. Hol írtam, hogy ennek én örülök? Vagy hogy Fideszes vagyok? Arra meg már nem is reagálnék, hogy 60-as IQ-val nyilván nem Telexet olvasnék. Egy budapesti több-diplomás ember vagyok, aki szeretne rávilágítani arra, hogy korai még temetni a NER-t.
ápr. 30. 18:09
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Hol olvasod, hogy örül az ellenzék?
ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Elég szégyen az ország mentális állapotára, hogy ezek a tolvajok kellenek.
ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Most írta hogy a telexen.
ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

"aki szeretne rávilágítani arra, hogy korai még temetni a NER"

Egy olyan pártra van szükség, aki meg tud szólítani mindenkit.

Aki nem Gyurcsány, se nem Orbán.

És tudja hogy mi a rendszer gyengesége.

Szerintem minden adott, lehet is temetni az egészet.

Amit be kell látni, hogy ez nem fog menni egyik napról a másikra.

ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
40%

4

Egyetértek. Szerintem MP nem olyan nagyágyú, mint amilyennek mondják.

ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Illetve ha összejön egy jó EP szereplés, még akkor is fenn kell tartani a lendületet 2026-ig.
ápr. 30. 18:28
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

"Egy olyan pártra van szükség, aki meg tud szólítani mindenkit."

Szerinted ki az aki mindenkit meg tud szólítani? Mert ha feltételezzük, hogy a Fidesz 52%-ról 46-ra esett és az összes átpártolt Magyar pártjához, akkor azt jelenti, hogy csak minden negyedik szavazója Fideszes, ellenben az ellenzéktől 18%-ot vett el, ami a fele a 2022-es eredményüknek.

És ez nagyon megengedő becslés, mert ha tippelnem kéne akkor Molnár Áronnal, Nagy Ervinnel a Nem tetszik a rendszerre nem sok Fidesz hívő vonulna.


"Aki nem Gyurcsány, se nem Orbán." 9,7 millió magyar emberre igaz ez.


"És tudja hogy mi a rendszer gyengesége." A hazudozás? Ugyanazt mondja Magyar amit az ellenzék, csak most valami miatt egy nagy rétegnek ez hirtelen hitelesebben hangzik. De amiket eddig állított, hogy pl. Tóni majd helikopteren menekül, atombombája van ami után a kormánynak le kell mondania az megtörtént?


"Szerintem minden adott, lehet is temetni az egészet." Remélem erre a csodás mondatodra fogsz emlékezni majd 2026-ban is amikor megint a Fidesz nyer, mert az ellenzék képtelen megszervezni magát és azt hiszi, hogy a politizálás annyiból áll, hogy ütős interjúkat adnak.

ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha nyer Magyar Péter azzal te is jobban jársz.
ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!