Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely győzelme...

Karácsony Gergely győzelme szinte borítékolható?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? A Závecz szerint a három jelölt közül Karácsony nyerne most.

ápr. 24. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem borítékolható, de egyértelmű, hogy karácsony és vitézy között fog eldőlni. Karácsonyt egyáltalán nem utálják a pestiek. De vitézyre meg sok fideszes fog szavazni. Hát meglátjuk
ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Vitézy egy 🤡
ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem karacsony akkor lenne nagy bajban, ha szandikát vissza hívnák. Bár, ki tudja hogy reagálná ezt le a két oldal.
ápr. 24. 19:03
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos igen, de azért hajrá Dávid! Csodák még lehetnek. Elege van sok embernek a DK-ból, ebben még lehet bízni.
ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
DK-ból? Nem a Fidesz van hatalomban 14 éve?
ápr. 24. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Závecz-et inkább hagyjuk, pénzért lehet tőle rendelni "közvéleménykutatást",jellemzően a DK vásárol tőle,hogy őket hozza ki legerősebbnek ezzel manipulálva az embereket több kevesebb sikerrel, itt a XII. kerületi előválasztáson a Momentum-DK-MSZP-s közös jelölt Farkas Csabát mérte első helyre, ehhez képest az utolsó lett.
ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Vitézy egy fidesz káder. Esélye sincs Gergő ellen hiába erőlködik a fidesz és az orbánnal medencéző Ungárka.


Hajrá Gergő!

ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 DK-ból meg a FIDESZ-ből is.
ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyik se fog nyerni. Magyar Péter befogja jelenteni majd szerintem hogy indítani fognak valakit, aki meg is nyeri.
ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Am egyre kevesbe szimpatikus nekem ez a Magyar Péter.
ápr. 24. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!