Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Magyar Péter pártjára fog...

Aki Magyar Péter pártjára fog szavazni, ő kit támogatott eddig?

Figyelt kérdés
Én sokáig Jobbikos voltam, 22-ben MZP miatt behúztam az x-et az összefogásra is, de azóta nem érdekelt a politika. Most viszont megkapja tőlem a bizalmat a Tisza.

ápr. 24. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
DK-MSZP-P
Momentum
MKKP
LMP
2RK / MMM
Első szavazó leszek
Eddig még nem szavaztam (vagy jó ideig nem szavaztam)
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én csak 22-ben szavaztam az összefogásra, de szégyen, amit azok a pártok csináltak az azóta eltelt két évben. Rájuk soha többet!
ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Az én ismerősi körömben, olyanok vannak oda Magyarért, akik idáig el sem mentek szavazni. Vagy is egyetlen pártot nem tudtak pozitívan értékelni.
ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tiszara nem huzom be most, majd ha ket ev mulva alternativa lesz akkor behuzom.


Most a helyi fuggetlen-ellenzeki jeloltre szavazok, Karacsonyra, illetve az EP listan a Momentumra. Szerintem pont hogy nem most kell a Tiszara szavazni.

ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Más véleményen vagyunk. Szerintem a Tiszára való szavazattal egyrészt üzenünk a kormánynak, hogy elégedetlenek vagyunk és egyúttal a régi bukott ellenzéki pártoknak is, hogy nem kérünk belőlük sem.
ápr. 24. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Én csak azért szavazok a tiszára, mert "csak" egy eu választás. Nagy tétje nincs, de jelzés értékű.


Egyébként 2010 óta nem szavazok. Akkor LMP-re.

ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!