Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fog Vitézy veszíteni...

Miért fog Vitézy veszíteni Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyéb véleményre is kíváncsi vagyok.

ápr. 24. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Fideszes
Populista
Nem jó politikusnak
Nem tud sok embert megszólítani
Nincs nagy párttámogatottsága
Nem reálisak az elképzelései (csődközeli Magyarországon akarja a terveit megvalósítani)
Egyéb
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bár sokan szimpatizálnak Vitézyvel, inkább szavaznak le Gergőre, hogy ne 2 szék között essünk a Szandi ölébe.
ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Megküldhetnéd a jövő heti lottószámokat ha már ilyen szuper vagy és jövőbe látsz!

Hogy nyer vagy veszít az majd a választás napján dől el.

ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem fog.

Ja és nem fideszes.

ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert szerinted nyerni fog?
ápr. 24. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Pont azt a #2-t értékelitek 0-ra, aki a legértelmesebb választ adta.

Az ismeretségi körömben Vitézy a legesélyesebb. Tudom, hogy ez a kör lakóhely, végzettség, kor szerint szűk szegmentum.

ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Az én vállamat nem nyomja az a teher, hogy kire szavazzak, ha pesti lennék, egyébként egyértelműen KG-re...

De, most úgy gondolom, hogy a három közül, bármelyik is nyer, igazából a város nem fog vele sokat vesziteni.

KG bebizonyitotta, hogy nemzethy ellenszélben sem csődöltette be a várost és, azért voltak fejlesztések.

Vitézy-t bár alapvetően szakembernek tartom, akinek a városfejlesztésben kellene együtt dolgozni a főpolgársmesterrel, nyilván, jobb eséllyel tudná megvalósitani a saját terveit, tömegközlekedési felújitásait.

A krokifejű csaj, meg, igazából egy báb lenne, de legalább kapna pénzt a főváros -mégha jelentős részét el is lopnák, de legalább valamennyivel több forrása lenne a váorsnak-.

ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem győzni fog, de nyilván ez csak megérzés.
ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!