Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznál, ha...

Melyik pártra szavaznál, ha ma lennének a 2026-os országgyűlési választások?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Minden igaz magyar ember a Tiszára fog szavazni!
ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én addigra tervezem, hogy indulok, már ki is néztem egy kamupártot, egész olcsón megveszem.

A nevünk Magyar Polgári Párt lesz és mi legalább 15-20 százalékot fogunk elérni 2026 ban. Úgyhogy gyorsan rakjuk oda a MPP t is!

ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Az itteni szavazásból is látszik, hogy nagyon durva bukta lesz fidesznek.
ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

13# 2022 ben itt a GyK n hasonló szavazati arányokat láttam, csak akkor éppen Márky Zay volt a listán...

Aztán jött a villamos 🤔🤣

ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

#13

Emlékszem 2022-ben a választások után egy figura sértődötten kiírta kérdésbe, hogy miért a Fidesz nyert, mikor itt Gyakorin mindenki azt mondta, hogy az ellenzéki összefogás fog nyerni.

Aztán csak nézett, mint a vett malac, mikor beírták neki kommentbe, hogy ember, te hiszel az ide írogatóknak?🤭😅🤣

ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Rammsteinre szavazok!

Felgyújtani mindent!!

ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14, 15


Lehet igazatok lesz, de akkor a fidesz ész nélkül szórta a pénzt, gőzerővel osztogatott. Most úgy látszik kifogyott a bukszájuk, mert alig van valami. Rosszabbul is élünk, mint 2 éve, és aki figyelt az rájöhetett, hogy az előző kampányt a fidesz végighazudta. Választások előtti pár napban mondta OV pl, hogy ígéri a rezsicsökkentéshez nem fognak hozzányúlni. Az akkori alternatíva pedig Gyurcsány volt. Most is próbálják összegyurcsányozni Magyar Pétert, de így egy kicsit nehezebb, hogy külön indulnak. Majd meglátjuk mi lesz. Sajnos nekem sincs nagy bizodalmam a magyar népben, ettől függetlenül megy az X a Tiszára.

ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kifogyott a rákot! Mindenki már teli van pénzzel azért nem adnak munkát se a csorróknak, hanem külföldre terjeszkednek!
ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez meg egy ocsosított hátország marad!
ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!