Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter elszólta magát?

Magyar Péter elszólta magát?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a videóról?

Lehet csak fáradt? Vagy ténylegesen elszólta magát?


[link]



ápr. 20. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsi vagyok te ilyen kevés alvással, több óra utazás után, napi 5-6 beszéd után milyen állapotban lennél és hogy tudnál nem félre mondani valamit...
ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
0%
Itt többször láttam olyan véleményt, hogy Magyar Péter csak az EU-s parlamenti tagságra pályázik a pénz miatt. Azt ugye tudják a "hívők", hogy Ő a pártja vezető személye a listán? Tehát, ha 1 mandátumoot szerez a TISZA párt, akkor Magyar Péter megy Brüsszelbe... Ha tényleg számítana neki a támogatói élete, akkor itt maradna.
ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem elszólás, véletlenül mást mondot, mint, amit szeretett volna, szerintem mindenkivel előfordult már. Ma a szövegkörnyezet is arra utal, hogy ez nem elszólás.

Maximum akkor gyanakodhatnánk erre, ha nem a Fidesz lenne a téma.

ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

2

Mondta, hogy csak a neve miatt van a listaélén mert jobban vonza a szavazatokat az ismertség miatt, ő nem szándékozik Brüsszelbe menni, de szerintem ezt te is tudod, csak bunkó szeretnél lenni. :)

ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván elszólás, azon kívül hazugság is. Ő az új Fideszként tekint magára.
ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
22%

"ma 00:37"

Hol mondott ilyet?

Nem szeretnék bunkó lenni. Nem tudom! Honnan tudnám?

ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6


Hát kb. mindig mondja, amikor a listáról van szó.


Ha pedig nem követed, miért mondasz tényként ilyen dolgot?


[link]

ápr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
MP=ORBÁN.
ápr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hívják nyelvbotlásnak. Abból is lehet erre következtetni, hogy előtte a Fidesz szót használta. Fáradt az nem kétség. De ha a fidesz embere lenne nem kapna ennyi savat a kormánytól. Az MHM már érdekesebb ők semmilyen savat nem kapnak, ezen kellene elgondolkodni.
ápr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
"MP=ORBÁN." +1
ápr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!