Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók! Csak...

Ellenzéki szavazók! Csak bejutásra esélyes pártra szavaztok az EP-választáson, vagy kitartotok az 1-2% pártok mellett is?

Figyelt kérdés

Magyar Péter megjelenése után, a felmérések szerint biztosan bejut:

Tisza Párt (Magyar Péter) 13%

DK-(MSZP-P) 13%

Nagyon valószínű, hogy bejut, de csak 1-2%-al mérik a küszöb felé:

Mi Hazánk 6%

Már valószínűbb, hogy kiesik, de egy jó kampánnyal lehet még esélye:

Kutyapárt 4%

Momentum 4%

1-2%, futottak még kategória:

Jobbik

LMP

Mindenki Magyarországa Néppárt

Második Reformkor

Nép Pártján

stb.



ápr. 15. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Csak biztos bejutó pártra szavazok, nem akarom hogy elvesszen a szavaztom.
A bejutás közeli pártokra még leszavazok, hátha bekerülnek.
Az 1-2%-os pártokra is leszavazok, mert számomra fontos amit képviselnek.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Senkiresem szavazok és ugyanez lesz az eredmény!
ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Kizárólag a Mi Hazánkra szavazok mint minden magyar ember.
ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2, és, ha megint olyan "választási eredmény" jönne ki, hogy egy 10%-os párt lenne a Mi Hazánk, akkor a maradék 90% nem magyar emberré lenne nyilvánitva a saját hazájában?
ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen, en szavazok a Momentumra. Szamomra egy jo irany, amit kepviselnek az EU-ban, szimpatikusak, es nekem Donat Anna es Cseh Katalin benne van mindjuk a top 5 favorit magyar politikusban.
ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Momentum halott szavazat
ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Én a nagy frakciókat nézem, ott egyedül a liberális Renew Europe,amelyikkel azonosulni tudok, ezért a Momentumra szavazok,mivel ők az egyetlenek,akik oda ülnének be, ha bejutnak bejutnak, ha nem nem, másra nem szavaznék amúgy sem.
ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:
82%

Én csak olyan pártra szavazok, amelyik egy ilyen tisztán listás szavazáson hajlandó megmérettetni magát, hogy önállóan mekkora a támogatottsága.

Így a Fidesz, a Kdnp, a DK, az MSZP és a Párbeszéd eleve kiesik.


Nálam a többiek a Mi Hazánk kivételével - nem tagadom, az ő ideológiájuk taszít - mind versenyben vannak. Az nem számít, hogy hány százalékon mérik őket.

ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még el se kezdődött a kampány, a mostani közvélemény kutatások értelemszerűen nem valós adatokat mutatnak. Mondjuk az európai közvéleménykutatás nem is ezt az eredményt hozta ki, szerintük az MKKP, a Momentum, az MMM és a Második Reformkor is bejuttat egy képviselőt.


[link]


A kérdésre válaszolva egyébként nem ezt fogom nézni, hanem azt, hogy melyik párt szimpatikus.

ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Június 8.-án leszek 18. 9.-én lesznek a választasok. Az első szavazatom nem lesz kamu, arra a partra szavazok amelyik szimpatikus, nem érdekel hogy hány százalék.
ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igy van! Peternek jelenleg programja simcs, csak o nem fidesz, nem ellenzek. Nekem ez keves baloldalikent
ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!