Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire gondolt Gulyás Gergely a...

Mire gondolt Gulyás Gergely a legutóbbi kormányinfón?

Figyelt kérdés

[link]

Telex:


Egészen rejtélyesen zárta a csütörtöki kormányinfót Gulyás Gergely. A Miniszterelnökséget vezető minisztert csak a kormányinfó utolsó részében lehetett kérdezni a Magyar Péter-ügyről.


Itt megkérdezték tőle, hogy ő beszélt-e Orbán Viktorral erről az ügyről, változott-e a miniszterelnök bizalma az irányába, mire Gulyás így felelt:


„Nem láttam jelét ennek. Most nem szeretnék elemzői pozícióba kerülni, de én úgy gondolom, hogy ami most történik, ahhoz nekem nincs közöm. Ha mégis, akkor még nagyon hálásak lesznek nekem. Jól jegyezze meg mindenki. Mondom még egyszer, ami ebben az esetben történt, ahhoz nekem nincs közöm. De ha mégis van, akkor még nagyon hálásak lesznek nekem."



ápr. 12. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kik lesznek nagyon hálásak? Ez jelenthet mindent és mindennek az ellenkezőjét is így 😅.
ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 hát ez az, ez itt a kérdés:D
ápr. 12. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

... azóta megmagyarázta, a jobboldalon nagyon hálásak lesznek neki, ha Magyar Péter pozícióba kerüléséhe( politikai karrierje) neki közé van, de állítása szerint nincs.

Szerintem ez egyben azt is jelenti, hogy vannak Gulyának olyan információi, amik nem lesznek kellemesek Magyar Péternek...

ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor miért nem mondta még el őket?
ápr. 12. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4# mert még nincs itt az ideje...
ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már hogyne lenne? Én támogatom Magyart, de ha tényleg ilyen durva infója van róla, akkor pls most tegye ki, nem akarok még több milliónyi közpénzt elszórni a gagyi lejáratására... akkor legalább járassák le valami valid dologgal, MOST. És akkor talán maradna költségvetése az államnak mondjuk kicsit javítgatna a kórházakat vagy valami...
ápr. 12. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Azert nem mondja el, mert hancúroztak. Ha koran mondja, mind a kettojuk karrierje elvesz. Gergo meg akarja szedni magat elotte. Utana majd felaldozzak.
ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező! Tegyük fel van valami tuti atombomba M.P. ellen. Mi értelme lenne most odadobni az embereknek? Ha lenne valami én 26-os választás előtt lőném el. Addig nagyon sok idő van ám.

Szerintem mindkettő fél készülhet ott valamire.

ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mert ha olyan terhelő az az atombomba, akkor MP nem fog tudni eljutni odáig, az emberek még kevésbé hinnének senkinek, még nagyobbat csalódnának az ellenzékben, stb.

+ MP most jegyezte be az új pártját, indulni fognak az EP választáson, ami azért számítani fog a fidesznek, mert most elég népszerű a fickó. Magyarnál még számos terhelő bizonyíték lehet, az ő szempontjukból az lenne a logikus, ha hamvába halna MP és a mozgalma. Bár azon már kicsit túl vagyunk. Gyanús, hogy a Varga Judit sztorit gondolták atombombának, de mint látszik, nem vált be, csak még több embert biztostítottak afelől, hogy Magyar Péterben van lehetőség. Van olyan atombomba, amit elhinnének az emberek a sok sározás után Magyar Péterről? Ha Magyar Péter bukik, az nem számít. Viszont Magyar Péternél is lehetnek még sztorik, akkor viszont bukhat mondjuk egy Gulyás is.


Szerintem nem lenne logikus addig várni. Ha már az EP választáson/előtt megbuktatnák Magyart, akkor utána 1,5 évig semmi dolguk nem lenne, mert nem lesz semmilyen új választás, amire lehetne nagyon lehetne készülni, kampányolni 26-ig. Viszont minden egyes perccel több hívet gyűjt össze Magyar, akiket nem valószínű, hogy bármi el tud bizonytalanítani.


Engem még nem győzött meg magának 100%-osan Magyar Péter, de bármit tartanak atombombának a kormányoldalon, nem biztos, hogy el fogom tudni hinni, ismerve a kormányt és az eddigi feketekampányaikat. + Az terhelőbb ha a kormánynak és minisztereknek vannak atombombái egy "jelentéktelen" férfi ellen, és tudták és ott hagyták az igazgatói posztjain, stb. Szóval az az atombomba (ahogy a nőverő sztori) simán lehet, hogy visszafelé fog elsülni.

ápr. 12. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Az összes fideszes "atombombával" az a gond hogy az vissza tud hullani rá. Még a magánéleti is, pedig azt nagyon felépíttek. Ne legyenek kétségeink Magyar egy 2. vonalbeli fideszes gazfickó volt, de a történelem azt mutatja hogy az ilyenek szokták leváltani az autokrata rendszereket.
ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!