Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért lenne a...

Lord Gauldoth kérdése:

Magyar Péter miért lenne a Fidesz beépített embere?

Figyelt kérdés

Csomószor olvasom, hallom ezt a véleményt, és nem értem, hogy mi lenne benne a jó. A Fidesz Magyar Péter fellépéséig olyan atom stabilan állt, hogy lehetségesnek sem tűnt, hogy elveszítsék még a 2/3-ot sem. Most fel lett kavarva a pisimeleg állóvíz. Nem azt mondom, hogy valószínű, de MP fellépéséig 0% esélye volt az ellenzéknek, így a választásokig azt mondom így saccra, hogy 5-10% lehetőség lehet rá, hogy a Fidesz elveszítse a többséget a parlamentben.


Persze azt értem, ha MP végül direkt a Fidesz kezére játszik, akkor a Fidesz nyer majd, de most akkor ez minek kéne nekik? Minek kéne nekik a színjáték, mikor amúgy is beton biztosan álltak a csúcson.


(Plusz szerintem a kormánympropaganda kapkodásán is látszik, hogy váratlan ez nekik is.)


Szóval, aki szerint ő a Fidesz érdekében jár el, az mondja már el miért gondolja így!



ápr. 11. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudni pontosan, minden lehetséges.
ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
A DK-soknak mindenki fideszes, aki nem egyértelműen a DK embere. Sőt, néha még az is, aki egyértelműen a DK embere, pl. magyar péter.
ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
#8: azt már elég régóta tudjuk, hogy szart sem érnek ezek a felmérések. Csak és kizárólag az számít, amikor elmennek az emberek X-elni. Voltak már elég durva meglepetések. A 34% pedig megfelelően elosztva, megfelelően elaprózva a 2/3-hoz is elég lehet.
ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!