Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy a fideszesek ennyire...

Hogyhogy a fideszesek ennyire befolyásolhatóakna rogáni propagandagépezet által?

Figyelt kérdés

MZP: háborúbamenés-nyilván hazugság

Magyar Péter: asszonyverő. Ok, Magyar Péter is elmondhatja majd a véleményét a köztvben, amit 3x leadnak?

Karácsony Gergely: városháza-bírósagi végzés van arról, hogy lejáratás volt.


De a migránsok, Orbán Viktor sikerei napi szinten jelen vannak, többször is vetítik őket.


Ez egy józan paraszti ésszel gondolkodó embernél nem veri ki a biztosítékot? Anno 2010-ben a Fideszre szavaztam, de kb fél évre rá meg is bántam. Az meg hogy nincs alternatíva...akkor nem kell elmenni szavazni a Fideszre. Ilyen egyszerű, nem?



ápr. 1. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

A gazdád meg azt hogy foglaljuk el Brüsszelt…


Tudom, tudom, oroszokkal, kínával sose, de nyugatot lehet fenyegetni… ezek vagytok ti🤮🤢🤢🤢

ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a fideszesek túlnyomó része ostoba, tanulatlan, tájékozatlan ember, és pont ezek miatt erősen frusztrált is, mert ahelyett hogy magába nézne, hogy talán az ostobasága, tanulatlansága miatt csóró, és sikertelen inkább keres egy magán kívülálló kifogást, hogy a gooonooosz múútiiiik tyuuucsááány, sorooos, mert a magyar ember úgy általában nem szeret felelősséget vállalni, mindig másra próbálja kenni.
ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Én rengeteg tanulatlan egybites ellenzékit ismerek. Én meg egyik oldal se vagyok, gondolom emiatt megint mindkét oldal leszavaz majd, ok, nyugodtan.
ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!