Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van így ezzel,h sokkal...

Más is van így ezzel,h sokkal többet várt a Magyar Péter féle hangfelvételtől? Illetve sokkal rosszabbat feltételez a NER-ről,mint ami a hangfelvételből kiderül?

Figyelt kérdés

Bekészítettem a popcornt ,h végre valami igen komoly Orbán Viktorra személyesen nézve is súlyos felvételt fogok hallani. Ehhez képest egy 1perces kis vacak, ahol semmi olyan nem hangzik el, amit eddig ne feltételeztem volna a NER-ről, sőt én ennél sokkal rosszabbat feltételeztem mindig is.

Nem látom magam előtt,h ez bármilyen szinten csak megkarcolná a rendszert, aki értelmesen gondolkodik,az eddig is pont ugyanolyan véleménnyel volt a NER-ről, a fidesz szavazókról pedig ez bőven lepereg. Legnagyobb jóindulattal is max azt tudom elképzelni következménynek,h Rogán Antal kicsit háttérbe kerül egy ideig.



márc. 31. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Azt igérte, ezután a kormánynak nem marad más választása, mint, hogy lemondjon.


Úgy tűnik mégis volt más választása.


S mielőtt azzal jönne valaki, hogy normális országban ezért lemondott volna a kormány: nem az volt az igéret, hogy olyat hoz nyílvánosságra, amiben normális országban a kormány belebukna, hanem az, hogy ez a kormány ebbe bele fog bukni.


Nem volt igaz az állítás, emiatt csalódott voltam én is.

márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

11-es: ideidézem MP március 23-ai bejegyzését:


"Ezután sem a kormány, sem a legfőbb ügyész nem tehet mást, mint hogy benyújtja a lemondását. Hogy ezt megteszik-e, az nyilván az ő döntésük. Ha igen, akkor még marad esély arra, hogy a Fidesz becsületes része átmentsen valamit későbbre a polgári Magyarország ideájából. Ha nem, akkor azt teszik a jobboldallal, amit anno az öszödi beszéd után Gyurcsány Ferenc tett a saját pártjával."


Szóval itt beszélt arról is, hogy bőven elképzelhető, hogy nem mondanak le - és ez őket fogja akkor minősíteni.

márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom Péter nincs egyedül eleve elégé hergeli a simma embereket hogy, őkett mindenért el itélik.Aki neres azt meg csak ki huzák egyre többen fognak igy önbiráskodni.Meg mondta még több felvétele is van.De már az is vicc kategoria hogy, az ügyészség magát vizsgálja.Szerintem külföldön mindenki ezzen röhög.
ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, eléggé jelentős különbség van a feltételezés, és konkrét bizonyíték között, amit ráadásul a Fidesz saját igazságügyi minisztere mond ki.
ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Ennek a felvételnek az égvilágon semmilyen következménye nem lesz a fideszen belül senkire nézve sem, főleg Tónira nézve nem. Mindenki fideszes, nem fideszes akinek csöpp esze van tsztába lehet azzal, hogy Tóniék bármit megtehetnek, tehát semmi meglepő nincs a felvételen. A fideszeseknél ebből következik az is, hogy sszámukra az is természetes, hogy semmilyen következménye nem lesz. Aki meg fel van háborodva ezen, hogy nem lesz következménye az nem ebben az országban él.
ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%
Az csak egy sima hangfelvétel.. két felnőtt beszélget...
ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Maga Magyar Péter mondta el, hogy robbant már több "atombomba", de ezek nem fogják megdönteni a kormányt egyik napról a másikra. Ez amit ő tesz, arra lehet elég, hogy elindul egy valós politikai alternatíva felépülése a Fidesz ellen a jelenlegi ellenzéken kívül és attól függetlenül. Legalábbis neki ez a reménye.
ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!