Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól gondolom, hogy a magyar...

Jól gondolom, hogy a magyar foci, az kb a fideszesek színvonala?

Figyelt kérdés
Nem értettem soha, mit lehet szeretni egy labdajátékon, de a magyar focin plane nem. Lehet van 1-1 jó játékosunk, de a többi falábú. Emellé meg nagymagyar dalokat is skandálnak. Mi ebben a jó? Nem tudom, de lehet pl ha a németekkel játszanának a magyarok, inkább szurkolnék a németeknek, mert számomra ők egy kultúr nemzet. A magyar nem az.

márc. 27. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
A német 4. osztály magasabb szinten van.
márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Most a "hú de felvilágosult vagyok, mert nem hiszek Istenben, utálom a focit, és utálok mindent, ami magyar, de azért nagyon elfogadó vagyok" című nóta egy feldolgozását hallhattuk. Pont az ilyenek miatt nem lehet meggyőzni a Fidesz-szavazókat, hogy ne a Fideszre szavazzanak, akárhány korrupciós botrányt meg egyéb vállalhatatlan dolgot mutatsz be nekik.


Valójában a foci kicsit régebb óta létezik a Fidesznél, és sokkal népszerűbb is a Fidesznél. Az a lélektana a szurkolásnak, hogy egy modellezett térben, a "bajtársaid" társaságában "megküzdötök" az "ellenséges törzzsel", hiszen ti mindent beleadtok a szurkolásba, és lélekben eggyé váltok a csapattal. Azért használtam ezeket a fogalmakat, mert szerintem pont ugyanazok az energiák szabadulnak fel, mint amik a törzsi összecsapásokat meg háborúkat generáltak, csak kontrollált, civilizáltabb keretek között.

márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a focit, a VB.-be belenézek, bele nézek (nem nézek mindent) de az EB.-be nem fogok.


Ami nekem tetszik a tenisz, kézilabda, snooker, vizesportok, alpesi sí, snowboard…és hasonlók a (a biatlon már annyira nem).

márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem. A 2000-es években a magyar foci mélyponton volt (Gálvölgyi nem véletlenül figurázta ki). A 2010-es évek közepén azonban megindult felfelé. A legutóbbi két EB-n ott volt a magyar válogatott (igaz, a VB-kről lemaradtak). A Nemzetek Ligájában kiemelkedően jól játszottak. És ha jól tudom, most csoporteslőként jutottak ki immár zsinórban 3. alkalommal az EB-re.

Nyilvánvaló, hogy nem minden játékos van azonos szinten, de ez lényegében egy jó csapat.


Igaz, én most jelenleg nem követem aktívan a magyar labdarúgást, de azért nagyjából képben vagyok, hogyan állnak.

márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

“ csak kontrollált, civilizáltabb keretek között.”


🤡


Ja, isszák a sört, meg rágcsálják a magvakat 😂 És ordibálnak…


Na ez a “kultúra” és ők a narancs KOMCSIKA nevezik magukat konzervatívnak…😂 Élen B.Zsotiiival aki mindenkibe is beleáll.



Én akkor is lehetek 🇭🇺hazafi, ha nem szeretem se a focit, se a komcsi fideszt. Viszont más soortokban mondjuk kézilabdában szurkolhatok nekik, nem?

márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
@2 Azt viszont érted ugye, hogy a törzsi ösztönök kiélése cigányozós rigmusok közepette nem éppen olyasmi, amit piedesztálra szokás emelni?
márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

#5

Nincs kedvem vitatkozni, mert felesleges. Lehet az a te véleményed, hogy az a helyes hozzáállás, hogy "ha a Fidesz támogatja a focit, akkor én a németeknek szurkolok". Ez párosulhat azzal a fölényeskedéssel, hogy "sör meg szotyi, primitívek vagytok, hahaha". Csak ne csodálkozz a következő 2/3-on!

márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem, az egész focihuligánosdi, verekedősdi, nagy magyarkodás, piálás a fideszes tahók színvonala. De mit is várunk tőlük, akiket a saját pénzükön agymosnak.
márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"@2 Azt viszont érted ugye, hogy a törzsi ösztönök kiélése cigányozós rigmusok közepette nem éppen olyasmi, amit piedesztálra szokás emelni?"


Piedesztára természetesen nem emelem. És nem állítom, hogy ne lenne különbség szurkolás és szurkolás között. De van pár megjegyzésem ezzel kapcsolatban:

-A Fradinál, akik a legnagyobb szurkolói táborral rendelkeznek, Kubatov Gábor tett sokat azért, hogy balhés elemek ne menjenek meccsre. Nagyon nem örültek neki a szurkolói csoportok, hogy egyedi azonosítással (úgynevezett vénaszkenner) lehet meccsre menni, de végül a vénaszkenner győzött.

-A cigányok az egyik ha nem legfideszesebb választói csoport! Tudom, tudom, szerintetek mindegyik meg lett vásárolva egy zsák krumplival, meg mindegyik agymosott... Vagy csak sokkal jobbak a lehetőségeik a munkaerőpiacon és jobban élnek.

márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kb. igen. A Nélküled eléneklése meg a szurkolók Gyurcsányozása kb. a Fidesz színvonalát tükrözi.


(Ezért is fogok a szlovénoknak és a dánoknak szurkolni a nyáron)

márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!