Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne ha Magyar Péter...

Jó lenne ha Magyar Péter beállna Márki-Zay mögé és együtt próbálnák leváltani a fideszt?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 19. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Igen, jó lenne.

2022-ben is milyen jól ment!

Nekünk.

Üdv: egy fideszes

márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Én azt támogatom, hogy Pataky Attila legyen a miniszterelnök!
márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez legfeljebb fordítva történhetne meg, de remélem, hogy nem fog. Várjuk meg a holnapot, mivel áll elő Magyar, aki egyébként egyre szimpatikusabb nekem, mert balról és jobbról egyaránt össztűz zúdul rá, ami számomra hitelesíti a személyét. Szidják az ATV-ben, szidják a HírTV-ben, szidja fideszes, szidja ellenzéki - és akit mindenki szid a politika oldaláról, az már gyanús, hogy jófej.
márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk az nem baj, ha ez a két idióta egy pártban van, talán akkor marad még normális párt.
márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem maradjon független.
márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is egyre szinpatikusabb Magyar Péter. Lehet hogy azért támadják jobbról is meg balról is mert mindkét oldal bűneit felszinre hozza és ezekből okulva változtatni akar a kormányzás minőségén, ami számomra nagyon szinpatikus főleg az a kijelentése hogy ha megnyerné a pártja választásokat az első intézkedése az lenne hogy Magyarországot csatlakoztatná az EU korrupció ellenes ügyészséghez. Úgy gondolom hogy Magyar egy hiteles ember és eltudná érni hogy Magyarország újra visszatérjen a megbecsült országok sorába, valamint jólétet és jogbiztonságot tudna teremteni és tisztességgel és becsületesen kormányozná Magyarországot.
márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ja aztán a két hülye megbuktatja egymást, már várom.😊
márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Tevagy a hülye mert hagyod hogy orbán kimossa az agyad.
márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó ötlet, mert szerintem is egymást offolnák ki...
márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországot csatlakoztatná az EU korrupció ellenes ügyészséghez."


MZP és az Összefogás ugyanezt hangoztatta és tervezgette a 22-es kampányban. Ahogy a 2 ciklusos miniszterelnökség bevezetését is.

Magyar Péter új dolgokat nem igazán mond.

Mindenesetre benne az a jó hogy őt nem lehet összegyurcsányozni (Mondjuk MZP-nél is ezt hittük), mert azért még is csak a Fideszből jött. Ha most összeállna MZP-vel (egyébként ez nem fog megtörténni) akkor már jön is a kampány hogy

"A sértődött asszonyverő Magyar Péter összeállt a MiniFeri-vel, hogy visszasegítsék Gyurcsányt a hatalomba"

márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!