Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja úgy az ellenzék...

Miért gondolja úgy az ellenzéki szavazók jelentős része, hogy a fideszesek mocskolásával, majd szimpátiát kelt a bizonytalanokban és a szerintem nem létező fidesz árvákban?

Figyelt kérdés

Ez elég erős paradoxon.

Miért gondolja az ellenzéki tábor azt, hogy birkázással, pedofideszezéssel megnyerhetőek ezek az emberek. Szerintem pont, hogy nem és csak még távolabb kerülnek ettől.

Ha az ellenzéki tábor pontosan tudja, hogy a bizonytalanok és a kiábrándult fideszesek nélkül nem lehet orbánt leváltani, vajon miért nem kommunikálnak másként?


Csak arra tudok gondolni, hogy ugyanolyan ostobák lehetnek, mint akiket 🐑-ként minősítenek. Elnézést a kritikáért, de sztm így nem lehet folytatni, mert csak kárt okoznak saját maguknak, a fideszeseket meg méginkább összekovácsolják. Én így látom és persze Tisztelet a kivételnek.



márc. 12. 23:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
Mert a FideSS ezzel nyert magának 3 millió agyhalottat.
márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
14%
Buták és frusztráltak, nem tudnak stratégiailag gondolkodni.
márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Egyébként a bizonytalanokat is ugyanúgy minősítik, vegzálják, szidják, hogy miért nem áll fel a fotelből és lehordják mindennek.... Akik nem szavaznak, azokat is..! Sok portált olvasgatok és a jobboldali portálokon mindig megjegyzik, hogy :"ezek ezért nem fognak soha többé nyerni"

A baloldali portálokon meg mindig az négy, amit föntebb írtam, főként a telex

márc. 12. 23:24
 4/36 A kérdező kommentje:
*mindig az megy
márc. 12. 23:24
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen értelmetlen mocskolni a fidesz szavazókat.


A mocskon nem látszik meg a mocsok.

márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Én bizonytalannak számítok, ha még nem szavaztam senkire?

Ha igen, akkor leírom, hogy bennem nem kelt szimpátiát, ugyanakkor sokszor én is ezt gondolom a fidesz szavazókról. Szóval igazából nem rettentenek el maguktól vele, mert hasonlóan gondolok a fideszesekre.

Illetve van egy réteg, akit sajnálok. A szüleim is sajna sok fidesz propagandát néznek, habár ők nem szoktak úgy gyűlölködni, mint ahogy néha az interneten olvasom a fideszes szavazóktól azt a sok alattomos kommentet.

márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Ki vagy te, hogy megmondod azt, hogy én mint ellenzéki szavazó mit gondolok?
márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek kérdező. Muszáj lenne a fidesztől szavazókat elcsábítani, de ez nem fog úgy menni, hogy a sárga földig hülyézed őket. Az meg hab a tortán, hogy a vidékieket is szidják ezerrel, pedig ők vannak többen.
márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Mit vársz egy olyan országban ahol pedopárt uralkodik 14 éve?
márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
9. Pont ez a pedozás sok már. Nem tudjátok hol a határ. Ellenzékiként én ilyen ellenzékiekkel nem szeretnék azonosulni, bocsesz.
márc. 12. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!