Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók szerint jobb...

Pintér László kérdése:

Fidesz szavazók szerint jobb vagy rosszabb volt a rendszerváltás előtt élni?

Figyelt kérdés
febr. 18. 04:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem az orbán kormány miatt élünk jobban. A nyugathoz tartozás miatt, a nyugat felzárkoztatási támogatásai miatt, aminek a jelentős részét az orbán család így is ellopta.

Ennél sokkal jobban élhetnénk, nem kellene bezárnia a korházaknak, a mentők órák alatt érnek ki, miközben az orbán családnak tucatnyi magánkórháza van, nekünk meg 3-4 éves várólisták vannak a kórházakban.

febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%

Fidesz szavazó vagyok, de nem lehet összehasonlítani a két korszakot. Mindkettőnek volt/van előnye és hátránya. Rendszerváltás előtt gyerekként rossz volt felnőttként jó.

Renszerváltás után is jól éltem (nem szenvedtem hiányt)és élek most is.

febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Támogatom Orbán kétpólusú politikáját.

Gyurcsány idején megmutatta magát az EU. Mindent elloptak. Egy fokkal nem voltak jobbak, cserébe szarul éltem asztalosként.

MOL, MÁV stb akkor lett szarért eladva.

Most Orbánék is megcsinálják a saját balhéjukat, de az, aki nem a napot lopja, jobban él.

febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!