Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek erősíthetné...

Az ellenzékieknek erősíthetné a nemzeti öntudatát, ha eljárnának focimeccsekre?

Figyelt kérdés
Vagyis ott jobban átélhetnék a közösséghez tartozás élményét és örömöt lelhetnének a sport sikerekben. Büszkébbek lehetnének a magyarságukra és szurkolhatnának lokális csapatuknak vagy a Fradinak is nemzetközi porondon.

jan. 25. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy azt gondoljátok, hogy aki ellenzéki az nemzetellenes. Ezzel szemben a valóság az, hogy az ellenzékieknek semmi baja a nemzettel, csak mást gondolnak a nemzeti érdekről. Én pl. sokkal szívesebben tartoznék egy olyan közösséghez, amelyik nem árulja el a szövetségeseit, nem gátolja folyton a többség akaratát, elfogadja a tagjait függetlenül azok szexuális orientációjától vagy identitásától és nem lételeme, hogy utáljon másokat.
jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Ja. Pl. járhatnának NB III-as meccsekre, az ott helyet foglaló 250 néző nagyjából le is képezi az ellenzéki pártok támogatottságát. :)
jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

#2 "Én pl. sokkal szívesebben tartoznék egy olyan közösséghez, amelyik nem árulja el a szövetségeseit, nem gátolja folyton a többség akaratát, elfogadja a tagjait függetlenül azok szexuális orientációjától vagy identitásától és nem lételeme, hogy utáljon másokat."

Érdekes, hogy ehhez képest mégis pont azokat támogatod akik ezt csinálják belföldön is meg külföldön is.

Neked már sikerült elfelejtened mi is történt 2022. április 3-án éjjel amikor kiderült, hogy a fidesz győzött ismét? Kik is álltak fel MZP mellé a pódiumra a nagy harcostársak közül? Mi is történt utána? nekem rémlik, hogy egymást kezdték azonnal támadni, mocskolni, hibáztatni és ez tart azóta is, hiszen innen tudunk az amerikai pénzekről is meg az adománygyűjtő ládikák történetéről is.

Vagy neked nem tűnt úgy, hogy éppen sikerült elárulnia azokat akiket képviselnie kellene a két momentumos EP képviselőnek, amikor azt szavazták meg, hogy NE részesülhessenek a magyar fiatalok az Erasmus programban?

Hogy lehetséges hogy olyanokat támogatsz akik a szavazati jogától akarnák megfosztani egy szövetségesüket csak mert nem ugyanazt az ideológiát képviselik amit ők kitaláltak maguknak?

Nagyon érdekesen nézed te a világot.

jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
A fidesz szurkolók elférnek egy telefonfülkében.
jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
En ellenzeki vagyok, es jarok olykor focimeccsre. Azt nem tudom megmondani, hogy mennyire erositi a nemzeti ontudatomat.
jan. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Más gondolkodásmódjuk van, így nem.
jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

"Kik is álltak fel MZP mellé a pódiumra a nagy harcostársak közül? "


Mondjuk, mint kiderült MZP volt az, akinek fejébe szállt a nem tudom, micsoda, azt hitte győzni fog, és ezt egyedül akarta learatni - magyarul: ő jelentette ki, hogy egyedül akar kiállni.


Viszont mivel nem győzött, azt "learatni" egészen más képet mutatott. Nem az ellenzék volt áruló banda, hanem MZP kezdett magánakciózni.

jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
42%
Miben erősítené a nemzeti öntudatomat, hogy külföldi férfiakat látok izzadni másfél órán keresztül?
jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
#9 Igen sokat mond, hogy te egy focimeccsen ez az amit észreveszel. Nekem a foci szokott feltűnni - gondolom mert az érdekel belőle.
jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!